PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803081}

Szkoła dla elity

Élite
7,1 45 557
ocen
7,1 10 1 45557
Szkoła dla elity
powrót do forum serialu Szkoła dla elity

Bez jaj, zwłaszcza na basenie. Nie wspominając o jakiejkolwiek ochronie/ratowniku, gdy takie pomieszczenie jest otwarte w trakcie imprezy. W domu markizy też monitoringu nie było, ale na szczęście 16-latkowie w tym serialu nie dość, że wyglądają na trzydziestolaków, to jeszcze mają inteligencję, przebiegłość, doświadczenie życiowe i myślenie przyczynowo-skutkowe, a także domyślanie się na takim właśnie poziomie. Trochę się rozczarowałam.

ocenił(a) serial na 7
Katarzynas_filmweb

W ogóle samych nieścisłości fabularnych jest co najmniej kilka, a niektóre postacie po pewnych wydarzenia zmieniają swój charakter diametralnie co jak dla mnie wygląda mocno nienaturalnie.

ocenił(a) serial na 6
OlegTheUncle

"postacie po pewnych wydarzenia zmieniają swój charakter diametralnie co jak dla mnie wygląda mocno nienaturalnie." To powodzenia przy 3 sezonie i zmianie Guzmana - 180 stopni

ocenił(a) serial na 7
Katarzynas_filmweb

Spoko, w drugim sezonie już zainstalowali kamery na basenie.

ocenił(a) serial na 7
Katarzynas_filmweb

W elitarnych szkołach, monitoring jest zainstalowany tylko w nielicznych miejscach. Zazwyczaj ma to na celu „ochronę wizerunku i prywatności” dzieci (czyt. klientów) osób bogatych i znanych globalnej społeczności. Co do wyglądu uczniów oraz ich zaradności, przebiegłości, sprytowi...no cóż.

Katarzynas_filmweb

Czym dalszy sezon Szkoły dla Elity tym większa cenzura scen z Carlą (Ester Expósito).
Pierwszy odcinek I sezonu był bardzo pozytywnie zaskakujący pod tym względem. Carla niesamowicie zmysłowa i piękna. Normalnie pokazywali jej biust podczas scen, a potem jeszcze tylko sekundowy kadr z jej biustem w 3 odcinku (ten trójkącik) i KONIEC. A co dalej w sezonie II i III? Wszystkie inne sceny to było ukrywanie jej ciała przed widzami. Nie wiem czy to ona nie chciała pokazywać chociażby biustu, czy producenci zmienili zdanie.
Poza tym z tą Mariną w I sezonie (María Pedraza) były dwie sceny, ale pokazali wielokrotnie więcej (tyłek i piersi), niż ze znacznie piękniejszą Ester.
Już nie mówiąc o tym że dupy FACETÓW pokazywali wielokrotnie (jakby serial bardziej kierowany do gejów), a tyłka Ester w normalny sposób nie pokazali ani razu.

ocenił(a) serial na 10
Katarzynas_filmweb

A mnie zastanawia jakim cudem wszystkim w klubach sprzedają alkohol bez problemu w tym wieku xS

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones