PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875270}

Szkoła dla elity – krótkie historie: Carla Samuel

Élite historias breves: Carla Samuel
6,1 1 013
ocen
6,1 10 1 1013
Szkoła dla elity – krótkie historie: Carla Samuel
powrót do forum serialu Szkoła dla elity – krótkie historie: Carla Samuel

ocena

ocenił(a) serial na 4

Nie jestem zadowolony z tej " krótkiej historii". Przede wszystkim nie podoba mi się fakt, że wszystko jest w tym wątku irracjonalne - kupienie specjalnie biletu przez Samuela, po to by zobaczyć Carlę, opóźnienie lotu.

ocenił(a) serial na 6
marcinbielinski

A moim zdaniem dobre domknięcie ich historii. Jak po 3 sezonie bylo mi żal, że Carla wyjeżdzała i to był koniec ich związku, tak teraz uważam, że nie było dla nich dobrego zakończenia i tutaj to jest fajnie pokazane.

ocenił(a) serial na 6
Kristen

Dla mnie niedopowiedziane zakończenie było ciekawsze. Każdy mógł je zinterpretować po swojemu. Osobiście uznałem, że bohaterowie doszli do wniosku, iż ich związek nie ma przyszłości i pogodzeni ze sobą idą przed siebie własnymi drogami. Zaś w tej ,,krótkiej historii" z mojej perspektywy twórcy pokazali to co już dawno wiedziałem. Tak więc nie wiele te nowe zakończenie wniosło. Choć muszę przyznać, że ostatni odcinek nawet spoko był. Ale w dwóch pierwszych odcinkach wiało nudą i żenadą niczym z polskiej komedii romantycznej.

marcinbielinski

No właśnie, ta seria jest taka zbyt... cukierkowa. Jak w prymitywnych polskich komediach romantycznych.

ocenił(a) serial na 5
marcinbielinski

Wiało nudą i takim dramatem dla 13 latków, chcemy być razem, ale nie chcemy, chcemy, ale nie możemy, nie możemy, ale bądźmy itd.

ocenił(a) serial na 4
tysiuniax33

tysiuniax33 - dokładnie ciągle akcja między nimi tak wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones