PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875270}

Szkoła dla elity – krótkie historie: Carla Samuel

Élite historias breves: Carla Samuel
6,1 1 013
ocen
6,1 10 1 1013
Szkoła dla elity – krótkie historie: Carla Samuel
powrót do forum serialu Szkoła dla elity – krótkie historie: Carla Samuel

Weszłam na forum, by sprawdzić czy to ta sama aktorka. Nie rozpoznałam jej. Ale widzę, że postanowiła ingerować w to co było unikatowe i zmieniła sobie twarz. Nie wygląda pięknie. Piękna była przed przeróbkami. Miała taką oryginalną, wyrafinowana urodę. Wyglądała jak laleczka z porcelany. Taka figurka, która zdobiła domy arystokracji. Była dziewczęca, słodka ale miała klasę. Doskonała do roli Markizy. Widać było, że jest z innej gliny niż reszta. Twarz w kształcie serca, usta drobne, ale wykrojone na bardzo modny teraz kształt tzw. "cherry lips" - niewielu lekarzy potrafi je zrobić. A ona miała naturalne. Górna warga zadarta do góry. Ukazywała jedynki. Dawno nie widziałam na ekranie tak urodziwej, pełnej wdzięku i naturalnej, świeżej urody dziewczyny. Teraz wygląda jak tysiące celebrytek. Taki sam kształt twarzy, ogromne usta. Jest jedną z wielu. Ładna, ale pospolita i tania uroda. A była wyjątkowa. I jeszcze śliczniejsza. Nie wiem czy dam radę obejrzeć do końca. Nie kupuję tej aktorki teraz. Może gdybym nie widziała wcześniej jaka była śliczna to by mnie tak nie ruszyło.

Barbarra_Ra

Nie chodzi o jej wygląd, bo mimo że starsza o 3 lata to nadal wyglądała świetnie, ale zwróćcie uwagę na te sceny seksu. Nie pokazali dosłownie NIC. Ona jako 18-19 latka w I sezonie pokazała całkowicie piersi, a tutaj? Czym Carla starsza tym mniej nagości z jej udziałem. Ciekawe tylko dlaczego. Czy to ona nie wyraża zgody na pokazywanie widzom jej piersi (mimo że wszyscy je widzieli wcześniej), czy producenci bardziej cenzurują serial z innych powodów?
Ale najbardziej żałosne jest to że DUPY FACETÓW pokazywali wielokrotnie, a tyłka Carli ani razu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones