PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89546}

Sześć stóp pod ziemią

Six Feet Under
7,9 37 534
oceny
7,9 10 1 37534
8,6 10
ocen krytyków
Sześć stóp pod ziemią
powrót do forum serialu Sześć stóp pod ziemią

Zaczęłam go oglądać pod koniec 2023 roku i o ile zamysł mi się podoba, bohaterowie są naprawdę ciekawi, tak nie mogę znieść tego, ile tam jest zupełnie niepotrzebnych dla fabuły scen seksu! Jestem na drugim sezonie i chyba więcej nie dam rady tego oglądać.
Zastanawiam się czy to kwestia tego, że od czasu emisji tego serialu zmieniły się wymagania oglądających, czy może po prostu gdybym oglądała odcinek co tydzień to byłoby ok? Sama nie wiem o co chodzi, nie należę do osob pruderyjnych, to bardziej po prostu zniechęcenie, bo tych scen jest za dużo.

ocenił(a) serial na 10
katarzynka123

Ja też dopiero na Netflix poznałem Fisherów. Oglądaj dalej, te wszystkie sceny są potrzebne w późniejszych sezonach. Warto

ocenił(a) serial na 8
katarzynka123

Racja, to strasznie irytuje. Ale to takie czasy były, że oswajano homoseksualizm. Zestarzał się ten aspekt serialu. Przy każdym pocałunku jest dramatyczne ciamkanie, cmokanie i za dużo tego....
Ale serial fajny.

ocenił(a) serial na 9
katarzynka123

Właśnie o obejrzałem ostatni odcinek i przyznaje Ci rację,ja poprostu przewijałem te sceny,świetny serial

katarzynka123

ja zaczęłam jakoś tydzień temu , jestem w połowie 2 sezonu i jak ogólnie sceny se*su (bez różnicy czy homo czy nie ) są mi obojętne czy nawet mi się podobają to w tym przypadku też irytują i przewijam , i dodam ,że Brenda mnie bardzo wkurza ..

ocenił(a) serial na 10
Blair_K

Mnie brenda też bardzo irytowała. Z czasem już bardziej przychylna jej byłam. Później znowu zaczęła irytować, no ale na końcu najbardziej było mi jej szkoda

katarzynka123

Nie warto oglądać, straszna nuda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones