PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876958}

Sympatyk

The Sympathizer
6,9 177
ocen
6,9 10 1 177
Sympatyk
powrót do forum serialu Sympatyk

Hoa Xuande jest znakomity w swojej roli. Ale jako że RDJ ma swoich wiernych fanów i gra tu kilka postaci to pewnie cała uwaga skupi się na nim, a szkoda. Bo niestety RDJ szarżuje strasznie. Po tragicznym Reżimie i słabym 4. sezonie Detektywa, HBO w końcu dało coś naprawdę dobrego do oglądania. Polecam.

ocenił(a) serial na 7
Yolusia

Zgadzam się z tym

Yolusia

Słaby czwarty sezon Detektywa? Taki żarcik ?;)

galders

Nie, czwarty sezon Detektywa jest po prostu słaby.

Helter10

Czwarty sezon jest słaby?  W porównaniu do dwójki i trójki jest to arcydzieło. 

galders

Arcydzieło to jest pierwszy sezon.

Helter10

Nie nazwałbym pierwszy sezon arcydziełem, ale przyzwoitym porządnym kryminałem. Oczywiście jedynka jest najlepsza.

galders

Skoro według Ciebie czwarty sezon jest arcydziełem, a pierwszy sezon porządnym kryminałem, to by oznaczało że czwórka jest najlepsza. A chwilę później piszesz że oczywiście jedynka jest najlepsza. Sam sobie przeczysz...

Helter10

Nie zrozumiałeś. "Detektyw" według mnie jest jak już powiedziałem "przyzwoitym, porządnym kryminałem" I pierwszy sezon oczywiście jest najlepszy. Dwójka i trójka mnie rozczarowały niestety. A czwarty sezon dał nadzieję że nie wszystko jest stracone. Spodobał mi się i oceniam go wyżej niż sezony 2 i 3. Tyle w temacie.
P.S. Jeśli oglądałeś może "Fortitude" to podejrzewam że się zgodzisz, że czwarty sezon "Detektywa" ma wiele z "Fortitude" wspólnego.  W teorii mógłby wyjść pod szyldem Fortitude", sezon "któryś tam". 

Yolusia

siadam i oglądam, bo ostatnio taka posucha, że zastanawiam się nad wycofaniem z abonamentu HBO (4 sezon Detektywa to porażka)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones