PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046230}

Sygnał

Das Signal
6,0 1 965
ocen
6,0 10 1 1965
Sygnał
powrót do forum serialu Sygnał

"Sygnał" jest trochę naiwny i bardzo uproszczony w fabule, ale ma w sobie to coś, czego brakuje produkowanemu seryjnie chłamowi dla mas. Może dlatego nie zbiera wysokich ocen, obecnie ludzie wychowywani są na produkcjach zupełnie innego typu. Dałem 8, może i na wyrost, ale trzeba wspierać inicjatywy idące pod prąd dzisiejszym, do wyrzygu schematycznym, a obowiązującym zasadom robienia rozrywki. Ten serial jest o czymś, w odróżnieniu od większości tego, co platformy tv knocą dziś masowo dla gawiedzi. Zakończenie wielu rozczaruje, a mnie urzekło.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lukasz_Bryske

I po co wyzywasz jego starą? Ogladałeś Puchatka i wpi@edoliło Ci IQ to nie znaczy że należy kogoś obrażać

ocenił(a) serial na 4
Heddon

Mnie również urzekł na swój sposób. Ale jednak ilość bzdur jest tak porażająca, że trudno przejść obok nich obojętnie. Nawet, jeśli traktować z przymrużeniem oka. Że zestrzelą, bez żadnej próby nawiązania kontaktu, bez jakichś badań... Ot tak po prostu - nie wiedzą, boją się, zestrzelą. Przecież to nie tylko głupie, ale i niebezpieczne.

ocenił(a) serial na 6
Jaggerbz

O, toto. Była mowa o tym, jak to "wszyscy" jednomyślnie zgodzili się, żeby zestrzelić - czyli nikt nie wpadł na to, że jak zestrzelą bez namysłu i powodu to następni przylecą w faktycznie jednoznacznie złowrogich zamiarach?

Heddon

To o czym jest ten serial?

ocenił(a) serial na 8
dweezil

O nadziei. Pomimo wszystko

ocenił(a) serial na 1
Heddon

Kiedyś w zimę, idąc przez park po pijaku, udało mi się zejść po zaśnieżonych schodach w bardzo "nietypowy" sposób i.. 2 miesiące w gipsie. Także zdecydowanie wolę schodzić po schodach w typowy i schematyczny dla mas sposób, aniżeli nietypową i poetycką metodą, zjedżać po nich na dupie. Ale z jednym się z tobą zgodzę, rzeczywiście "ten serial jest o czymś".. ale ja, podobnie jak i sami twórcy, nie wiemy o czym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones