PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858126}
7,5 331
ocen
7,5 10 1 331
Sword Art Online: Alicization
powrót do forum serialu Sword Art Online: Alicization

Okej, wiem, że SAO (poza pierwszą połową pierwszej serii) jest strasznie głupie i wiem, że nie powinnam wiele oczekiwać po tej serii. Ale z drugiej strony kocham historie dot. wirtualnej rzeczywistości, więc niestety nie jestem w stanie oderwać się od kolejnych odcinków XD. Hm, może nie wszystko zrozumiałam, bo oglądałam Alicizację na telefonie w przerwach od pracy i słabo się angażowałam. Ale przypomnij mi ktoś: po co Kirito wyciągnął Alice z jej świata? No, niezbyt jej pomógł, bo trochę niefajnie się dowiedzieć, że: hej, tak naprawdę jesteś robotem, nie masz własnego ciała, Twoje dotychczasowe życie było nieprawdą, czas w grze przyspieszył, więc Twoi przyjaciele i rodzina już nie żyją iks de. No ja bym raczej zostawiła Alice w jej Underworld. Ja rozumiem, że Rath, że SI i takie tam, ale tak po ludzku Kirito mógł jej dać spokój, znając sytuację od wewnątrz. Będę wdzięczna za wyjaśnienie. :')

PS. chociaż i tak Alice nie przeżyła tego tak traumatycznie, jak się spodziewałam. Znalazła się totalnie sama w zupełnie obcym świecie, a jej jedynym zmartwieniem jest oczywiście "czy Kirito mnie kocha".

ocenił(a) serial na 9
szarosen

Oglądałam już jakiś czas temu i w sumie średnio to pamiętam, ale nie chodziło o to, że inaczej wyciągnęliby ją ci źli i nie tylko wykorzystaliby samą Alice jak by tylko zechcieli, ale też zagarnęli całą tę technologię, z której zrobiliby inteligentną broń?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones