PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742316}

Supermarket

Superstore
7,3 6 636
ocen
7,3 10 1 6636
Supermarket
powrót do forum serialu Supermarket

... to to,że ma tak krótkie odcinki! Niemniej nie sądziłam, że idzie się tak uśmiać na nim. :D Bohaterowie są świetnie wykreowani, uwielbiam Jonah i niesamowicie mnie bawi fakt, jak on wszystkich irytuje-trochę się z nim utożsamiam. Świetna jest też Dina i jak na mój gust z twarzy całkiem przyjemna kobieta i coś mi mówi, że prywatnie chyba ma talent wokalny, Mateo i Glenn natomiast rozbrajają mnie barwą swego głosu. :D Kocham ten serial i ubolewam, że jest go tak mało, oby się nie skończył na 2 sezonie.

OliwiaLuna

nie wolno czegos nie lubieć

OliwiaLuna

Zostałaś przy serialu czy odszedł w zapomnienie?

Jesli trwasz przy nim nadal to moze znasz jakies podobne seriale. Cos rownie lekkiego jak Superstore, z sympatycznymi bohaterami, troche nieporadnymi ale przez to wlasnie tworzacymi taki fajny klimat.

ocenił(a) serial na 8
peacefighter24

Może SCHITT'S CREEK https://www.filmweb.pl/serial/Schitt%27s+Creek-2015-732540

peacefighter24

Brooklyn 9-9 : )

peacefighter24

Ja na pewno polecam Scrubs :D ale bez najnowszego sezonu :P :D

cierpial

Podbijam. Scrubs wymiata, ale Superstore też jest genialny. Właśnie skończyłam ostatni odcinek ostatniego sezonu ze łzami w oczach. Jestem w ogóle bardzo pozytywnie zaskoczona zakończeniem, bo mam takie doświadczenie z serialami, że na końcówce twórcom już się nie chce i wymyślają byle co byle skończyć, a tutaj zakończenie było pięknym podsumowaniem 6 sezonów.

dzina26

A to dzięki bo nie mialem pojęcia ze ostatni jest 6 "D ale Scrubs jest zajebisty cały czas jak leciał na comedy to męczyłem go całymi dniami :D COx jest zajebisty :D Człowiek s

cierpial

Dr Cox to mój ulubieniec, a zaraz po nim Dozorca :D

OliwiaLuna

Ja uwielbiam, że ma tak krótkie odcinki. Jakby tak wszystkie seriale miały nie więcej niż 30 minut, to może bym i Dom z papieru obejrzał, albo Breaking Bed?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones