Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 4 Sukcesja sezon 4, odcinek 2
odcinek Sukcesja (2018-2023)

Próba

Rehearsal 56m
8,2 614
ocen
8,2 10 1 614
Sukcesja
powrót do forum s4e2

premiera

ocenił(a) serial na 9

kiedy w PL wchodzą odcinki nowe na hbo? jest jakaś konkretna godzina?

ocenił(a) serial na 4
arektg

Na HBO Max o 3 w nocy

ocenił(a) serial na 4
Biankka

Zapomniałam dodać, że w niedziele:)

ocenił(a) serial na 9
Biankka

Niestety nie tak wcześnie. Całą niedzielę co chwilę się logowałem na HBO Max i tak do wieczora - a odcinek w końcu zobaczyłem w poniedziałek ...

ocenił(a) serial na 4
thorgalson

Cóż, może miałeś problemy z netem? Ja obejrzałam bodajże o godzinie 3:15, ponieważ wcześniej oglądałam coś innego

ocenił(a) serial na 9
Biankka

Cześć Biankka, Właśnie jest godz.22:00 niedziela, nie mam problemów z netem, a jednak nowego 3-ego odcinka Sukcesji jeszcze nie widzę na HBO Max... :( A skoro Ty miałaś już o 3:15 to znaczy, że HBO bardziej Ciebie lubi jako klienta... :)

thorgalson

Wchodzą o 3:00 w poniedziałek. Masa ludzi ma problem z ogarnięciem różnicy czasu i tym, że u nas odcinki seriali HBO są dzień po premierze amerykańskiej.

ocenił(a) serial na 9
neo_angin

Na filmwebie jest wyraźnie napisane, że odcinki są w niedziele i nie ma ani słowa o tym, że dotyczy to USA. Filmweb jest stroną polską, więc skoro podają terminy takie, oznacza to premiery w Polsce. Masa ludzi ogarnia różnicę czasu, tylko taka masa jak ty tego nie ogarnia, ze nie są najmądrzejsi na świecie.

ocenił(a) serial na 4
thorgalson

Rzeczywiście użyłam mało szczęśliwego skrótu myślowego. Miałam na myśli niedzielę o 3 w nocy czyli poniedziałek nad ranem.

arektg

Odcinki wychodzą w niedziele o 20:00 czasu lokalnego, czyli w poniedziałki o 3:00 w nocy czasu polskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones