Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 3 Sukcesja Sezon 3, Odcinek 9
Odcinek Sukcesja (2018-2023)

All the Bells Say

9,1 743
oceny
9,1 10 1 743
Sukcesja
powrót do forum s3e9

Well played Tom. Nie zdziwię się jak zostanie CEO.

ocenił(a) serial na 10
o_asia

Zostanie, ale kładę na stół 100 zł, że Gregg go zdradzi w decydującym momencie. Tom zapewne będzie pławił się w swoim zwycięstwie i zacznie traktować Gregga jeszcze gorzej niż wcześniej. Ten w końcu nie wytrzyma i bach.

ocenił(a) serial na 9
COLEWORLD_type

Tak! I co, do więzienia? ;)

ocenił(a) serial na 9
o_asia

A kto powiedział, że to Tom zdradził? ;)

matekstys

Tak wnoszę po rozmowie Toma z Greggiem i po tym jak Logan poklepał go w końcowej scenie. Ale mogę się mylić :)

ocenił(a) serial na 9
o_asia

Oczywiście może być Tom, ale myślę, że to by było zbyt oczywiste ;) Scenarzyści zrobili wszystko, żebyśmy myśleli, że to Tom i to jest podejrzane. Ja stawiam na Connora, który w tym odcinku wyraźnie dał do zrozumienia, że nie podoba mu się, że dostaje tylko ochłapy od rodzeństwa, a jest najstarszy. Roman dzwonił do niego z samochodu ;)

matekstys

To też fajne wyjaśnienie. Jednak myślę, że jakby to zrobił Tom, to na pewno wniosłoby to więcej do fabuły. Konflikt z Shiv, sztama z Greggiem itp. Zobaczymy za jakoś czas ;)

ocenił(a) serial na 9
o_asia

A to akurat prawda ;) Tak czy inaczej za zakończenie sezonu szacun.

matekstys

Tak! Logan nieźle rozpykał rodzeństwo. I płacząca Shiv na koniec. Miazga.

o_asia

Tak obejrzałem ponownie finał i tak jakoś na 100 procent nie jestem przekonany, że to Tom. Poza poklepaniem po ramieniu oraz rozmową z Greggiem, nie ma właściwie pewności, że to on. To by było zbyt oczywiste. Tom kocha Shiv, więc taka nagła zdrada żony byłaby trochę dziwna. Nurtuje mnie za to kwestia sprzedaż Waystar. Tak jakoś szybko Logan zdecydował się pozbyć firmy...myślę, że nic z tego nie będzie. Pamiętajmy, że wolty, twisty fabularne to normalka w Sukcesji więc tam nie ma rzeczy oczywistych.

TURSKI

Mamy odpowiedź:

„W rozmowie z serwisem Deadline Matthew Macfadyen opowiedział o kontekście całej sytuacji. Czy takie zachowanie Toma miało sens?

– Tak, to miało dla mnie sens. To kumulacja, to zwrot po tysiącu ciosów. Od samego początku on musiał znieść wiele. Ona mówi mu o otwartym małżeństwie w noc poślubną. To nie była łatwa przejażdżka dla Toma, który zniósł wiele g***a od braci Royów i od swojego teścia, i od wszystkich. A do tego doszła jeszcze potencjalna odsiadka. Myślę, że coś się w nim przestawiło. Ale gdy czytałem scenariusz ostatniego odcinka, myślałem, że to ma sens.”

ocenił(a) serial na 10
o_asia

A pamiętasz jak zakomunikowano Tomowi, że nie pójdzie do więzienia? Zaraz potem podszedł do niego Logan ścisnął rękę Toma jak w ostatnim odcinku i patrząc w oczy powiedział: nie zapomnę

eMWu12

Tak! Zapamiętałam to i dla mnie to był silny gest Logana w kierunku Toma, że zostanie mu to wynagrodzone i teraz to się potwierdziło.

matekstys

Roman chyba nie przekazał Connorowi żadnych szczegółów, a Shiv Tomowi owszem. Poza tym na to, że był to Tom, wskazuje wiele rzeczy: gest Logana, przemowa Toma o Neronie i Sporusie, a następnie zapytanie Grega, czy chce sprzedać duszę diabłu w zamian za znalezienie się na "dole góry". Ponadto podczas rozmowy z Kendallem w kafejce, Tom wyznał, że Logan nigdy nie przegrywa. No i na to wszystko pewnie wpłynęło też traktowanie go przez Shiv. Tom zrozumiał przez te trzy sezony wystarczająco dobrze, że też musi zacząć grać w ich grę, by coś zyskać. Tak to widzę.

ocenił(a) serial na 8
matekstys

A w jaki sposób w ogóle miał zdradzić? Czy chodziło o to, że ktoś powiedział Loganowi że jadą a on zadzwonił do swojej byłej żony i zmienił ten zapis w ugodzie rozwodowej? JA na początku myślałem, że zmienił to wcześniej bo oni tam długo nie jechali raczej a taka zmiana pewnie by wymagała trochę czasu ale po samej końcówce odcinka to chyba właśnie o to chodziło?

Boogeyman_filmweb

Tak. Ich podróż jednak trochę trwała, bo Logan był w innym miasteczku. Poza tym wydaje mi się, że pora dnia się zmieniła i dojechali do ojca dopiero pod wieczór.

ocenił(a) serial na 9
o_asia

Może Tom i Shiv? Ona mówiła, że tylko Roman jej został do pobicia, tak go pobiła. Albo Connor, bo rzeczywiście jemu mogły puścić emocje i zażądał za tą informację wysokiej pozycji w firmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones