Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 3 Sukcesja sezon 3, odcinek 8
odcinek Sukcesja (2018-2023)

Chiantishire

8,2 519
ocen
8,2 10 1 519
Sukcesja
powrót do forum s3e8

Prawdopodobnie najlepsza scena ze wszystkich odcinków Sukcesji - kolacja Kendalla i Logana. I ten moment kiedy Logan woła swojego wnuka czyli syna Kendalla, żeby spróbował kolacji na wypadek gdyby jego porcja była zatruta przez Kendalla.
Potem rozmowa, w której Logan ostatecznie pokonuje i miażdży Kendalla.

ocenił(a) serial na 10
eMWu12

Z tym pokonaniem, to nie byłbym taki pewien. Zanosi się na zemstę frajerów - Tom być może rozejdzie się z Shiv i dołączy do Logana razem z Greggiem, który ma zapewne jeszcze więcej papierów schowanych gdzieś w jego chałupie. Ogólnie zapowiada się najmocniejszy finał ze wszystkich sezonów.

ocenił(a) serial na 8
COLEWORLD_type

i jak nierozczarowani? Jak dla mnie ostatnia scena pokazała prawdziwe oblicze Logana i zapowiada się emocjonujący sezon czwarty. Poklepanie Toma po ramieniu przez Roya świadczy o tym, że się nie pomyliłeś w swoich przypuszczeniach :D

czesiol

W życiu bym Toma o to nie podejrzewał.

ocenił(a) serial na 10
TURSKI

wow, chociaż można było się domyślić po wielu dialogach, że miał już dosyć bycia pod pantoflem Shiv, a nie od dzisiaj wiemy, że to śliska bestia.

Eskarin

Prawda, od jakiegoś czasu wydawało mi się, że w którymś momencie po prostu mu się to znudzi. Jako jedyny zgodził się pójść za Logana do więzienia, a poza tym to klasyczny karierowicz. Najbardziej nędzna postać w serialu i zarazem tragiczna.

ocenił(a) serial na 10
TURSKI

myślę, że niemniej tragiczna niż cała reszta. Wyrafinowany, czekał na moment.

ocenił(a) serial na 10
Eskarin

Nie wiem czy kojarzycie, ale ważna dla sezonu była inna scena. Kiedy przed zarządem Gerri
poinformowała, że Tom nie pójdzie siedzieć. Wówczas Logan podszedł do Toma, chwycił go za rękę jak w ostatnim odcinku i powiedział: nie zapomnę. Wtedy zaszła przemiana w Tomie i już został total wierny Loganowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones