Suburra
powrót do forum 3 sezonu

Nie zgodzę się z komentarzami że trzeci sezon był słaby. Pierwszy odcinek był spokojny ale w kolejnych akcja mocno się rozwinęła. Szkoda że to już koniec brakuje mi kontynuacji tak ciekawego włoskiego serialu. Ocena wielu osób nie jest zgodna z rzeczywistością. Serial świetnie się ogląda i ani przez chwilę nie jest nudny. Można by było jeszcze trochę pociągnąć te wątki na kilka odcinków, znów nie będzie nic do oglądania...

ocenił(a) serial na 8
Grzegorz_Pawel_R

Masz rację,trzeci sezon nie był zły,on był beznadziejny..w porównaniu do pierwszego.

ocenił(a) serial na 9
Grzegorz_Pawel_R

Ja też nie rozumiem, skąd te komentarze. Moim zdaniem trzeci sezon o wiele lepszy niż drugi, chociaż wiadomo, że pierwszego nic nie przebije. I też mi strasznie przykro, że to już koniec. Z bohaterami związałam się na tyle, że katuję teraz na Youtube kanał Netflix Italia chociaż praktycznie nic nie rozumiem :D Relacja Aureliano i Spadino to jedna z najlepszych historii jakie widziałam w serialach i moim zdaniem to najmocniejszy punkt serialu - ich przyjaźń na przekór wszystkim przeciwnościom losu. Może właśnie to nie podoba się komentującym trzeci sezon, bo moim zdaniem ten wątek był chyba najważniejszym jego punktem ;)

ocenił(a) serial na 10
Grzegorz_Pawel_R

Zgadzam się że serial jeden z najlepszych i nawet po pierwszym sezonie rzekłbym najlepszy , innymi słowy miazga! Jednak nie rozumiem jak można było zmarnować w kolejnych sezonach taki potencjał , taki poziom ?? Tam nic nie brakowało, aż mialem ciarki w wielu momentach i dreszcze. Natomiast za to jak podeszli w 3 sezonie do śmierci Aureliono to zabiłbym , prawie mi serce pękło że tak to zakończyli. Totalne uczucie załamania że aż tak mogli to zepsuć kiedy w pierwszym zesonie tak zaskoczyli.

ocenił(a) serial na 6
Grzegorz_Pawel_R

Myślę że komentarze biorą się z wyłącznie jednego powodu - dwa pierwsze sezony były budowane jako prequel filmu pełnometrażowego (było nawet parę przesłanek, które świadczyły że historia zmierza w tym samym kierunku co film). Trzeci sezon całkowicie zaprzepaścił to, co budowano w dwóch pierwszych - z jednej strony był lepszy z perspektywy widza wyłącznie serialowego, bo wreszcie zaczęło się dziać coś konkretnego, a twórcy przestali się bać kulminacji kluczowych wątków (to był problem z dwoma pierwszymi sezonami - twórcy obchodzili się z bohaterami bardzo bezpiecznie, nie chcąc zbyt daleko odlecieć względem pierwowzoru). Tylko że.... film po prostu był lepszą kulminacją Suburry niż trzeci sezon. Był bardziej surowy, mroczny a zakończenie wiązało się z ,,katharsis". Nawet śmierć filmowego Aureliano (którego znaliśmy znacznie krócej i mniej niż serialowego) była mocniejsza, bardziej sugestywna i emocjonalna. Serial w tym aspekcie wypadł znacznie bladziej.

ocenił(a) serial na 6
Grzegorz_Pawel_R

3 sezon był tak słaby, że aż komiczny.

ocenił(a) serial na 1
Grzegorz_Pawel_R

Obejrzałem 4 odcinki a po pierwszym chciałem wyłączyć. Moim zdaniem serial jest tragiczny. Postacie są słabe i to chyba największa zaleta tego serialu. Fabuła to jakaś porażka. Mam wrażenie jakby scenariusz, postacie ktoś stworzył podczas posiedzenia na WC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones