Stulecie Winnych
powrót do forum 2 sezonu

Czy wam też tak strasznie przeszkadzają zmiany jeśli chodzi grono aktorskie. Zaletą 1 sezonu był brak wielu szablonowych twarzy polskich seriali(nie liczac Preis,Wieczorkowskiego czy Królikowskiego aczkolwiek balans był wciąż utrzymywany) czy filmów i sięganie po młodych aktorów odgrywających swoje role na dobrym poziomie o czym świadczy sukces projektu.Mimo braku zmian w głównej obsadzie wciąż nie rozumiem zamiany aktorów grających postaci Ignacego(na Żurka) czy Kazimierza Tarasiewicza(na Janickiego). Rozumiem że szczególnie drugi z aktorów ma swoje 5 minut ale czy było to potrzebne? Tak czy tak poprzednie postaci mimo strat można było jakoś przeżyć, jednak to co zrobiono z postacią iwaszkiewicza woła o pomstę do nieba. Poprzedni aktor (Pesta ) niemal ramowo wpasowywał się w ogólne wyobrażenie o poecie, zastąpienie go niepasującym zupełnie bonaszewskim(nie umniejszając jego zdolności aktorskich, choćby dobra rola w krwi z krwi ) to dla mnie bardzo bolesny strzał w stopę. Ogólnie po 2 odcinkach sezon 2 póki co zdecydowanie gorszy od 1, który ku mojemu początkowemu zaskoczeniu -bardzo mnie wciągnął.

ocenił(a) serial na 4
Kasia__fw_2

Nie można się odnależć po zmianie nie wiadomo po co i na co, było dobrze to jakiś świrnięty informatyk musiał dokonać niepotrzebnych zmian, lepsze jest wrogiem dobrego panie półmózgi informatyku. A co do winnych to pierwszy sezon jako tako obejrzałam ale drugiego nie mam siły, pierwszy odcinek II sezonu sztuczny, aktorki beznadziejne, serial dla kucharek.(przepraszam kucharki)

Kasia__fw_2

Janicki w wywiadzie mówił, że aktor grający Tarasiewicza zrezygnował z powodu innych obowiązków. Nie zawsze zmiany w obsadzie wynikają z widzimisię osób od castingu.

ocenił(a) serial na 7
Alee

Moim zdaniem Janicki poradził sobie świetnie.

ocenił(a) serial na 9
Essien_M

Też tak uważam. Wg mnie był przekonujący w stworzeniu dosyć skomplikowanej postaci.

wiech01

Świetna rola Janickiego ta zmiana jak najbardziej na plus .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones