Stulecie Winnych (2019)
Stulecie Winnych: Sezon 2 Stulecie Winnych Sezon 2, Odcinek 12
Odcinek Stulecie Winnych (2019)

Odcinek 12

44m
8,2 104
oceny
8,2 10 1 104
Stulecie Winnych
powrót do forum s2e12

Wyczuwam dwubiegunowość w przekazie Broni. Na łożu śmierci chce się wyspowiadać z tajemnic, mówi że źle się żyje w kłamstwie do Ingacego.
A potem mówi Ani, żeby nie mówiła prawdy Mani, że Pawel żyje.

dark19Orbit

To co innego. Mania dużo przeżyła. Paweł jej tak naprawde nigdy nie kochał, tylko Annę. Zostawił ją z dwójką dzieci i nigdy nie wrócił. Ogólnie długo była sama i zmarnowała tylko czas, bo naiwnie czekała na powrót męża. Nic dziwnego, że Bronia chciała, żeby jej wnuczka w końcu ułożyła sobie życie z mężczyzną, który na nią zasługuje. Bardziej irytująca jest postawa jej siostry, która ukrywała przed Michałem, że Kazimierz żyje. Tak jakby niewiadomo co miałoby się stać, jakby się dowiedział. Oficjalnie uznany był za zmarłego to mogli wziąć przecież ślub. Nie rozumiem, czemu taki problem z tego robiła. Może tak naprawdę zawsze kochała tylko Pawła. To po co trzymała przy sobie Michała i robiła mu tylko nadzieje?

Karo_oraK

Zgadzam się z tym.Mania miała cały czas pod górkę przez to,że wyszła za tego Pawła.Jak oglądałam jego poczynania to myślałam sobie,że dziadek Mani niepotrzebnie oddał za niego życie.A co do Ani to rzeczywiście mogła wyjść za Michała bo przecież Kazimierz żył pod innym imieniem i nazwiskiem a oficjlnie był zmarły.

nathalie21op

Też nie rozumiem, czemu o tym nie powiedziała. Ślubu nie mogłaby wziąć kościelnego, a przecież taki dla niej się liczył. Mąż, któremu przed Bogiem ślubowała, nadal żył. Mogła o tym nie mówić, ale w swoim sumieniu taki ślub byłby nieważny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones