PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809994}
8,1 7 378
ocen
8,1 10 1 7378
Stulecie Winnych
powrót do forum serialu Stulecie Winnych

W prawdzie nie obejrzałam jeszcze drugiego sezonu, skończyłam pierwszy i jak dla mnie najbardziej wkurzającą postacią jest ta Łucja, ta sierota co była u tych zakonnic.... jak ona mnie denerwuje xD sama nic miała bo była sierotą trafiła do dobrego domu i nagle wywyższa się i traktuje wszystkich z góry... mam nadzieje że ja uśmiercą w 2-gim sezonie...

twins97

Serial oparty na książce, można przeczytać, co tej Łucji dalej pisane...

twins97

No super. Skoro byłoby możliwe wedle Twego życzenia uśmiercenie tych co Cię wkurzają, to ciekawe ilu ludzi by na Ziemi zostało

ocenił(a) serial na 10
twins97

Zgadzam się.

twins97

Łucja i Anna. Dobrze że tej pierwszej już nie zobaczymy

ocenił(a) serial na 8
BloodyMaja

Mam to samo. Łucja i Anna. To chyba ze względu na aktorki. Książkową Anię naprawdę dało się lubić.
Na szczęście starsza gwardia aktorów nadrabia: Preis, Wieczorkowski, Janiczek, itd.

twins97

Mnie też najbardziej wnerwiała ta Łucja.Przez nią Janek miał kłopoty.Wkurzał mnie też Janek bo po wojnie latał za nią jak głupi.Co on w niej widział?

ocenił(a) serial na 9
nathalie21op

Lucja była wyjątkowo zła osoba. Chyba nikt jej nie lubił, ale watki z nią były ciekawe i pełne emocji. Obecnie irytuje mnie Michelle. Jej historia jej póki co nudna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones