PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134618}

Strefa mroku

The Twilight Zone
7,9 2 052
oceny
7,9 10 1 2052
Strefa mroku
powrót do forum serialu Strefa mroku

Super klimat

ocenił(a) serial na 8

Obejrzałem około 30 odcinków już,każdy inny z inną historią lecz ten serial trzyma się naprawdę świetnie,myślę że ten tytuł przetarł szlaki dla takich seriali jak Twin Peaks,Lost czy X-Files które bardzo lubię,szkoda że takich rzeczy w TV nie puszczają

goodvibestyla

Niebawem kończę seans trzeciego sezonu "Twin Peaks" i tak właśnie sobie pomyślałam, czy przypadkiem na to miejsce nie zacząć oglądać "Strefy mroku". Tym bardziej, że właśnie serial Lyncha i "X-files" bardzo mi się podobały. Z opisu zapowiada się całkiem nieźle, ocena też bardzo wysoka (chociaż co prawda - zazwyczaj się nią nie sugeruję, gdyż można się mocno zdziwić, że naprawdę dobre dzieła mają niskie noty) - postaram się obejrzeć przynajmniej pierwszy sezon :)

ocenił(a) serial na 8
Ksiezniczka_Mordoru

polecam,powinno się spodobać :) a co do oceny wiadomo trzeba samemu poznań by móc mieć swoje zdanie bo tak żeby się patrzeć na ocenę ogólną daleko się nie zajedzie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones