PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134618}

Strefa mroku

The Twilight Zone
7,9 2 050
ocen
7,9 10 1 2050
Strefa mroku
powrót do forum serialu Strefa mroku

Absolutny fenomen

ocenił(a) serial na 10

Serial ma już tyle lat, a dziś gdy go oglądam widzę jak wielkim kamieniem milowym w dziejach kina i telewizji był. Do dziś twórcy wzorują się na nim,a ja z wielką przyjemną wyłapuę te pomysły i rozwiązania pojawiające się we współczesnym kinie. Klimat, fabuła poszczególnych odcinków, a nade wszystko - fenomenalne, zaskakujące nierzadko zakończenia - to wszystko do dziś nie pozwala oderwać oczu od tego serialu. Polecam wszystkim gorąco.

Pawuloniasty

Tak, na pewno był pionierski. Odcinek 1.7 The.Lonely świetny materiał na dramat, troszkę mnie rozbawiło lądowanie rakiety ale jaką ironią losu było by pozostawienie robota działającego na asteroidzie zamiast go niszczyć. Troszkę zniszczyli dramaturgię tego odcinka, ale ogólnie serial trzyma poziom w porównaniu do dzisiejszych seriali.

Pawuloniasty

Widzę, że oglądałeś niedawno, wiesz gdzie mogę obejrzeć ten serial online? Może być po angielsku.

ocenił(a) serial na 10
Unputdownable

Niestety nie wiem. Przykro mi.

ocenił(a) serial na 10
Unputdownable

Amerykański Netflix

mimsy69

Dziękuję :3

ocenił(a) serial na 10
mimsy69

Dziwne, że polski Netflix nie da tego serialu z polskimi napisami. W Polsce ten serial też ma wielu sympatyków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones