Stranger Things
powrót do forum 4 sezonu

Beznadzieja

ocenił(a) serial na 3

Wcześniejsze sezony jeszcze miały jakiś poziom ale 4 nie da się oglądać

ocenił(a) serial na 10
Narciso_

to nie oglądaj !

ocenił(a) serial na 3
sextasyboy

a ty nie stawiaj spacji przed wykrzyknikiem :3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
trukomholek

Dlaczego ci przeszkadza, że przeczytałeś, że komuś się serial nie podoba? Ma prawo się nie podobać, obraziłeś go personalnie, bo wyraził swoje zdanie. Dlaczego to zrobiłeś? Warto oddzielić, opinie, od osoby. Jeśli komentarz sprawia, że zaczynasz wątpić w jakoś serialu, to oznacza, że liczysz się z opinią innych ludzi. Możesz być nadal fanem serialu, lubić go, a zarazem szanować ludzi, którym się on nie podoba.

ocenił(a) serial na 10
mekotron

japa

ocenił(a) serial na 7
trukomholek

To potwierdza, że nie masz argumentów, nie wiesz też co napisać, możliwe, że mentalnie jesteś na poziomie, nie wiem, 7-letniego dziecka.

ocenił(a) serial na 10
mekotron

mam prawo wyrażać swoje zdanie, a teraz do budy

ocenił(a) serial na 7
trukomholek

Nie wyrażasz własnego zdania, ty obrażasz ludzi, jeśli to nazywasz wyrażaniem zdania, to oznacza, że nie potrafisz tego robić jeszcze.
Wyraź zdanie na temat serialu, bez odwoływania się do tego czy ktoś z użytkowników ci się podoba lub też nie podoba, mimo odmiennego zdania, szanuj ich, tak jakby byli dla ciebie bliskimi osobami, a nie anonimowymi postaciami.

ocenił(a) serial na 10
mekotron

masz niskie iq, to moja opinia i nie szanuje cię, tylko gardzę tobą

ocenił(a) serial na 10
Narciso_

Co ci nie pasuje?

ocenił(a) serial na 10
Narciso_

Beznadzieja to twój komentarz

ocenił(a) serial na 3
ColeTurner_2

Masz 5 lat?

ocenił(a) serial na 10
Narciso_

Ty bardzo możliwe że Tak

ocenił(a) serial na 8
Narciso_

Lubię jak ktoś wystawia komentarz byle tylko coś napisać.a jakieś konkrety ?co ci się nie podobało?

ocenił(a) serial na 7
luki138

Czyli nie lubisz, gdy ktoś nie poddaje argumentów. Mnie się nie podoba izolacja wątków, nastka w laboratorium, Hopper w więzieniu i w końcu kluczowy w mieście. Wątek nastki do pewnego stopnia jest nudny, wręcz naciągany, tak jakby nie potrafili znaleźć jej roli i sztucznie wydłużyli serial, podobnie jest akcja w więzieniu, owszem, fajnie by to wyglądało, gdyby Hopper się odnalazł, ale na wcześniejszym etapie sezonu, sezon 4 jest faktycznie niezły, ale moim zdaniem nie dość dobry jak wcześniejsze części. Wątek Max był fajny, jej retrospekcja, chwytała za serce, byłby świetny gdyby ją uśmiercili, miałem takie, czyżby? Jedak tak się nie stało, brak też pewnej wrażliwości postaci na skutek trzech zgonów. Właściwie to przeszli do porządku dziennego, nie oznacza, że pozostawili sprawę samą sobie.

ocenił(a) serial na 8
mekotron

Po prostu nie lubię kiedy ktoś zakłada nowy temat żeby napisać,,nie podobało mi się "lub ,, podobało mi się".Po co zaśmiecać forum? wystarczy przecież wystawić ocenę prawda?Potem chcesz poczytać co ludzie mają do powiedzenia a tam 70% to nic nie wnoszące do tematu i forum właśnie takie jednozdaniowe.Każdy ma oczywiście swoje opinie na temat filmu/serialu i ma prawo je wyrazić,ale niech już zakładając nowy temat zrobi to z sensem.Co do 4 sezonu...Mi się akcja w mieście mega podobała-groza,interakcje między bohaterami,Max-rewelacja,Hopper-swietny wątek, Jonathan,Will,Mike-na razie taki zapycha z.No i wątek Nastki mnie nudził, dopiero w ostatnim odcinku było naprawdę ciekawie .Ale ogólnie po 7 odcinkach uważam że jest naprawdę super

ocenił(a) serial na 7
luki138

Czyli mamy podobne zdanie, Max faktycznie fajna postać, "udźwiękowiona" ;)
Bądźmy szczerzy, Jonathan tam tak naprawdę nie gra.
Eddie fajna postać, przypomina mi bardzo Julian Casablancas z Daft Punk - Instant Crush

ocenił(a) serial na 10
mekotron

nikogo nie obchodzi twoje zdanie

ocenił(a) serial na 7
Narciso_

7 odcinek jest spoko sporo sie wyjasniło poprzednie bez szału fakt

ocenił(a) serial na 5
Narciso_

Jak dla mnie to tylko pierwszy sezon nie był jeszcze taki zły, reszta słaba i nudna i przede wszystkim MEGA przewidywalna, ten niczym specjalnie nie różnił się od wcześniejszego...

ocenił(a) serial na 9
Narciso_

Mam podobne odczucia. Najbardziej mnie wkurza, że w tym sezonie non stop ktoś drze mordę.

ocenił(a) serial na 8
kubakupa

Niezły argument xD
Ale zapomniałem, ze dzieciaki 2000+ sa bardzo wrażliwe i przeraża ich krzyk :(

ocenił(a) serial na 9
Calvex

Jestem rocznik 1990, może jestem za stary na serial, w którym gra aktorska jest dziecinadą rodem z kreskówki :(

ocenił(a) serial na 7
Narciso_

Też tak uważsm nieporozumienie

ocenił(a) serial na 1
Narciso_

Ja doszedłem do 2 sezonu i potwierdzam, że to wyjątkowe gówno. NIE OGLĄDAĆ!!!

Narciso_

To prawda, serial stracił już w 3 sezonie. Infantylne dialogi, to mógł być dobry serial. Bohaterowie powinni dorośleć, a tym czasem główna bohaterka zachowuje się jak upośledzona umysłowo, same wątki ucieczek itd sięgają granic absurdu. Na siłę wciśnięty wątek lgbt. Tragiczne. W dodatku przekaz dla młodych, że trawka jest super i jak szybko można z tego zrezygnować. Żenada. Dzieciaki nie mają szacunku dla dorosłych i można tak mnożyć. Wiem, że małolatom serial się podoba, ale jednak miał potenciał na coś lepszego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones