Stranger Things
powrót do forum 4 sezonu

4 sezon osobiście dla mnie był najlepszy i najbardziej przerażający, poza ostatnimi dwoma odcinkami które przyniosły głupia smierć Eddiego ( nie wpłynęła na nic, jedynie po prostu bohatersko zamknął swoj rozdział) No i Max… o ile dobrze zrozumiałam umarła dwa razy… tak przynajmniej maja odczuć widzowie. Mogli dac jej odejść już w ramionach Lucasa, nie dawać nadziei ze jednak obudzi się w szpitalu. 11tka była w jej głowie a tam ciemność i pustka wiec chyba ostatecznie można stwierdzić smierć mózgu?

Nie mniej jednak, sezon należał do niej i szkoda tej bohaterki, choć czułam ze drugie podejście z Vecna tak się dla niej skończy.

ocenił(a) serial na 9
adziia13

Raczej po prostu umysł/dusza/osobowość (jakkolwiek to nazwać) Max została pochłonięta przez Vecnę (który zabierał swoim ofiarom wszystko), więc jeden z motywów piątego sezonu będzie dotyczył odbijania tego umysłu i przywrócenia go do czekającego, żyjącego na skutek interwencji El ciała/naczynia. W innym wypadku faktycznie zostawienie warzywa-Max byłoby totalnie kretyńskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones