Stranger Things (2016)
Stranger Things: Sezon 1 Stranger Things sezon 1, odcinek 8
odcinek Stranger Things (2016)

Rozdział ósmy: Druga strona

Chapter Eight: The Upside Down 55m
8,8 4 521
ocen
8,8 10 1 4521
Stranger Things
powrót do forum s1e8

Nie da się ogladać.

ocenił(a) serial na 6

Nie da się oglądać. w finalnej scenie światło tak miga, że oglądanie sceny to istna Tortura. Szkoda czasu. Ogólnie pierwszy sezon strasznie infantylny. Każdy odcinek dłuży się w nieskończoność. Fabuła przewidywalna, żadnego zaskoczenia. Nie rozumiem fenomenu.

ocenił(a) serial na 4
t_novy

Sezon 1 - koszmar
Sezon 2 - cudo
sezon 3 - szkoda gadać

ocenił(a) serial na 7
t_novy

Ty chyba w szafie śpisz..

ocenił(a) serial na 6
t_novy

obejrzeć się da ale skąd fenomen to też nie rozumiem... środkowe odcinki w miarę dają radę ale zakończenie goowniane jak zwykle w tego typu filmach i serialach. Ostatni odcinek ma tutaj ocenę ponad 9 więc spodziewałem się niespodziewanego...

ocenił(a) serial na 8
t_novy

myślę, że końcowa scena z migającym światłem nie miała być torturą tylko bardziej wzbudzeniem u widza podziwu czy może też bezpośrednią 'lampką' pomagającą dostrzec widowni te piękne elementy filmowe i trochę ich zaangażować w akcje serialu. osobiście ja, tworząc scenopisy o mocnych i kontrowersyjnych wątkach fabularnych staram się poprzez różne zabiegi eksperymentować z elementami filmowymi takimi jak kadry, muzyka czy światło żeby wplątać widza w film. dzieje się coś chaotycznego fabularnie? niech drugi plan filmu też taki będzie żeby widz utożsamił się z grającymi emocjami w scenie (przykładowo owe powodujące oczopląsy, migające światło). to dodaje filmu emocji, a przecież też oto w nich chodzi - żeby emanowały z nich emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones