PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 547
ocen
8,3 10 1 287547
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Najlepsza scena ST 3 ?

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem to Suzie i Dustin spiewajacy Neverending Story:D

ocenił(a) serial na 9
jagodaka

Steve i Robin na haju - może nie scena ale najlepszy motyw jak dla mnie

ocenił(a) serial na 6
jagodaka

Scena po napisach tez daje radę ;)

użytkownik usunięty
jagodaka

Neverending Story - super scena :) ale jak dla mnie najlepsza scena to rozmowa Billiego z Panią Wheeler :D

Kiedy Nastka czyta przemowę Hoppera. Jest wzruszająca.

jagodaka

targowanie się Erici ;-) najlepsza bohaterka tego sezonu! You can't spell Erica without America!

solarzsylwia

chyba odwrotnie :) "You can't spell America without Erica!"

ocenił(a) serial na 8
solarzsylwia

Zdecydowanej uśmiałam się do łez. Generalnie 3 sezon jak dla mnie znaczenie lepszy niż 2.

ocenił(a) serial na 8
jagodaka

Dla mnie wszystkie sceny ze Smirnoffem i Hopperem. A najlepsza jak Aleksiej chciał shake wiśniowy zamiast truskawkowego, ale i tak w końcu zadowolił się truskawkowym. Albo jak Smirnoff z Murrayem śmiali się z Hoppera i Joyce.

ocenił(a) serial na 10
jagodaka

Mówcie co chcecie: nic nie przebije Hoppera w roli nadopiekuńczego ojca Nastki. Sceny, gdzie niemalże się gotuje, gdy jego córeczka siedzi z chłopakiem w pokoju obok, a do tego rozmowa z Mikem w aucie- mistrzostwo świata...

ocenił(a) serial na 9
Skandal

They are kissing cooonstantly!
Its not healthy! Its not healthy!

ocenił(a) serial na 10
dezertx

Crazy? You wanna see real crazy? You disrespect me again!

ocenił(a) serial na 9
Skandal

I potem jaki był cały w skowronkach i zadowolony z siebie XD

ocenił(a) serial na 10
dezertx

W końcu lepsze to niż zabójstwo chłopaka i zatuszowanie sprawy :) Po prostu kocham Hoppera w roli przybranego ojca Nastki...

ocenił(a) serial na 8
dezertx

Wątek Eleven i Hoppera najlepszy w trzecim sezonie. Dużo śmiechu, ale też i smutny moment.

jagodaka

Billy i jego wspomnienia. Nie wiem czy to się mieści w szeroko pojętym "najlepsza scena ", ale na pewno najbardziej wzruszająca dla mnie.

ocenił(a) serial na 10
Padreperez

Dokładnie. Okazuje się, że nawet taki sqrwiel jak on miał jakieś ludzie uczucia...

ocenił(a) serial na 9
jagodaka

Nadopiekuńczy ojciec eleven cud miód banan na twarzy i dużo komedii może nie scena ale genialny wątek

ocenił(a) serial na 7
jagodaka

Moja ulubiona to zdecydowanie porównywanie New Coke do The Thing Carpentera XD + cała sekwencja w galerii w odc 2

ocenił(a) serial na 9
bartoszwolski

Oooo tak. Lucas świetnie to ujął :D

ocenił(a) serial na 10
Kassandra85

Szkoda, że nad Wisłą nie ma tej nowej Coli do porównania...

ocenił(a) serial na 9
Kassandra85

To jest taka cola bo myślałem że to żart twórców. O co chodzi?

ocenił(a) serial na 9
dezertx

Proszę https://pl.wikipedia.org/wiki/New_Coke

ocenił(a) serial na 10
jagodaka

Na tej scenie uśmiałem się do łez, a kiedy Nastka czyta przemowę Hoppera a potem pożegnanie i odjazd ciężarówką to się spłakałem, że to już ostatni odcinek. Ale po napisach, krótki przebłysk i będzie następny sezon:)

ocenił(a) serial na 9
jagodaka

1. Robin i Steve w łazience.
2. Neverending Story ;)
3. Robin i Steve na haju (cała sekwencja).

ocenił(a) serial na 8
jagodaka

Neverending Story zdecydowanie wymiata. Tylko, żeby ją docenić to trzeba było być nastolatkiem w 1984 roku.

ocenił(a) serial na 8
jagodaka

Neverending story najlepsze :D i to ''wtf'' całej reszty, gdy to usłyszeli :) wspólne ciśnięcie sobie przez Dustina i Steve, jak i ''lodziarze'' na haju :) Hooper, jako nadopiekuńczy ojciec, też wygrywa :D ogółem, w trzecim sezonie, było sporo humoru :)

Elgollo

Zgadzam się - mistrzostwo świata w trzecim sezonie jeśli chodzi o dawkowanie humoru. Dodałbym jeszcze scenę z matkami na basenie, kiedy oczekiwały nadejścia 'samca alfa'.. tfu, Billy'ego. I jeszcze ten podkład, haha :D Hopper nie tylko jako nadopiekuńczy ojciec wygrywa sezon ale też jako szeryf - prawie (o ile nie wszystkie) sceny z jego udziałem w 'akcji' były przepiękne - jak nie sarkastyczne rozmowy z burmistrzem to 'opieka' nad Smirnoffem :D W zasadzie.. to sezon należał do niego, wg mnie :) (ale to inna bajka, inny temat ;p)

ocenił(a) serial na 9
matiiii

Zobacz sobie jego Hellboya- bardzo Hopperowato zagrał. Mega sympatyczny gość nawet w roli diabła jest misiowaty

ocenił(a) serial na 10
dezertx

Będę go musiał w końcu obejrzeć...

dezertx

Widziałem, potwierdzam! :D Nie wiem tylko, czy aby to też nie jakaś klątwa aktora - w końcu może do niego to przylgnąć, taka łatka grania sympatycznych kolesi itp.itd. ALE.. nie widziałem za wiele jego wcześniejszych występów we wszelakich filmach więc też nie wypowiem się, czy wcześniej też tak 'grywał' (w Hellboy'u ewidentnie jest 'bardzo Hopperowato' w jego wykonaniu ale to już rola w filmie po sukcesie ST).

ocenił(a) serial na 10
jagodaka

to z dustinem ericą i kucykami pony, steve i robin na haju, neverdending story też świetne

naboki1

Fakt, Dustin, Erica i rozmowa o kucykach z "ja TEŻ jestem nerdem" w myśl zasady, że musi uzmysłowić Erice, że też jest z tego powodu nerdem = bezcenne :D (chyba, że chodzi jeszcze o jakąś scenę ale bodajże poświęcili 1 odcinek na to, jak Dustin usiłował powiedzieć Erice, że wcale nie jest taka inna niż on i jego banda haha).

jagodaka

Mnie ta scena z Neverending story się nie podobała, bo gdyby nie śpiewanie tego, a szybkie wyciągnięcie stałej Planka, to Billyni Hopper przeżyliby trzeci sezon. Zabrakło tak niewiele...

m0n1c23k

Ruski w samochodzie pytający się czy oni jeszcze nie spali ze sobą.
Never ending story zabiło dreszcz... Musical wplątany w horror? No niby śmieszne, ale nie tym razem...
Wg mnie oczywiście :) co kto lubi :)

ocenił(a) serial na 9
jagodaka

Steve i Robin na haju byli bezkonkurencyjni, do tego ten coming out Robin w toalecie, wisienka na torcie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones