PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 547
ocen
8,3 10 1 287547
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Ja Max. Wkurzająca od początku do końca :P

ocenił(a) serial na 10
Fornitta

Max jeszcze ujdzie, ale najchętniej pozbyłbym się postaci Kali, czyli przybranej "siostry" Eleven. Sucz za bardzo ingerowała w osobowość El, robiąc z niej degeneratkę, na szczęście dziewczyna miała dość rozumu, aby olać to szemrane towarzystwo, a następnie powrócić do Mike'a...

Skandal

dokładnie! ruda też do kitu... tak naprawdę to z nowych postaci polubiłam Samwise'a Gamgiego, ale SPOILER SPOILER już go nie zobaczymy i nawet mnie to cieszy, bo matka Willa i Jonathana powinna się zejść z policjantem :D

ocenił(a) serial na 10
tolerancja91

Też uwielbiam postać Boba, głównie ze względu na Seana Astina, gwiazdę kilku kultowych produkcji lat 80-tych jak "Goonies" czy "Lato białej wody". Jednak początkowo nie do końca go akceptowałem, gdyż liczyłem na odnowienie romansu między Hopperem, a Joyce w drugim sezonie, ale cóż... Jim był stale zajęty opieką nad El, a sam Bob okazał się porządnym gościem, za którym trudno nie uronić łzy. Z nowych postaci bardzo przypadł mi do gustu Sam Owens, który stał się idealną alternatywą po Martinie Brennerze...

Fornitta

Ja bardzo lubię Max

ocenił(a) serial na 6
Fornitta

Nancy. On to mnie wkurza dopiero. Mysli tylko o sobie ale przeciez jest takaa slodka ze nikt nie dostrzega jaka z niej sucz.

ocenił(a) serial na 10
Elficzek

Nancy jest bardzo nijaka i przezroczysta dla mnie . Nie wiem tylko czy to wina postaci czy po prostu aktorka zle ją zagrała. Nie pasuje do całej reszty obsady, bo wszyscy są JACYŚ, a ona jest dla mnie taka zwyczajna. Nie wzbudza we mnie żadnych emocji. To już ta jej przyjaciółka , która zmarła wnosiła coś do serialu.

ocenił(a) serial na 7
Fornitta

O Max to ja bym z chęcią spin-off 3 odcinkowy zobaczył o jej poprzednim życiu.

np. zakompleksiona z rozwodzącymi się rodzicami spędza całe dni grając w dig-duga.

ocenił(a) serial na 7
Fornitta

Zdecydowanie Joyce. Jej zachowanie było niesamowicie irytujące, szczegolnie w S1

in_inertia

w s1 jej dziecko zaginęło, jak miała się zachowywać?

ocenił(a) serial na 10
Fornitta

Obejrzyj najnowszy zwiastun 3 sezonu tam sie wyjasnia

ocenił(a) serial na 8
Fornitta

Mike'a i Lucasa. Są po nic w tym serialu

ocenił(a) serial na 6
FilmLord

Wywalił bym Maxa, Dokładnie jest w serialu, żeby była zachowana poprawność polityczna. Jeden czarny, jeden gej lub lesbijka i pewnie będzie w przyszłości jakiś Azjata lub meksykanin. Ups jakbym zgadł w 4 sezonie pojawi się aktor pochodzenia meksykańskiego Eduardo Franco.

ocenił(a) serial na 8
t_novy

dobra ale kto pytał?

ocenił(a) serial na 9
t_novy

Tacy są ludzie wokół nas , czyli różni. Masz z tym problem, idź do psychologa. Nie masz monopolu na bycie tym "normalnym". Może pozwiedzaj świat i zobacz, jaki jest różnorodny i kolorowy. Otwórz głowę.

ocenił(a) serial na 8
Fornitta

To najlepsza postać akurat.

Fornitta

Nancy jest beznadziejna.

ocenił(a) serial na 5
Apage

Oglądam teraz 3 sezon (2 odcinki) i co się z nią stało :D ogólnie chyba wszyscy zaliczyli zjazd. Dziwnie się ogląda ten przeskok kiedy są wyraźnie starsi, ale zachowują się bardziej kretyńsko.

Fornitta

Ja Mike'a, usuń go ze serialu i zesfataj nastke z jakimś innym bohaterem nic się nie zmieni. Nie ma charakteru i czuje jakby był tylko po to żeby być chłopakiem nastki. Jedyna postać z st której nie lubię

ocenił(a) serial na 9
Fornitta

Erica - siostra Lucasa, strasznie wnerwiająca.

ocenił(a) serial na 9
Fornitta

Nancy nienawidzę jej jest bardzo wkurzająca

Fornitta

2/3 obsady bym wykopał

Fornitta

Robyn, a największa porażka sezonu 4. to Yuri

Fornitta

Nancy. Najbardziej irytująca postać dla mnie. Drażni mnie nawet jej widok, nie mówiąc o zachowaniu. W sumie przenosi się to na sama aktorkę. Podobnie jej partner życiowy i serialowy. Kolejna postać, która mnie denerwuje. Dodatkowo nie przepadam za Lucasem. Max na początku mnie odrzuciła, ale teraz już ja zaakceptowałam. Nie rozumiem zachwytów nad Eddiem. I nie oszukujmy się, kiedyś irytował Steve, ale zmienili u całkowicie charakter postaci i teraz jest chyba najprzyjemniejszy ze wszystkich.

ocenił(a) serial na 9
Fornitta

Argyle. Nikt mi w całym serialu tak nie działa na nerwy jak on. Może jeszcze totalnie nijaki pan Wheeler.

ocenił(a) serial na 10
Fornitta

Max jest super zwłaszcza w 4 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones