Stitchers
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 9

No więc mamy nowy sezon. Właśnie skończyłam oglądać 3 odcinek. Jak dla mnie ten sezon lepszy niż poprzedni zdecydowanie. Ciągle coś się dzieje i autentycznie nie przytrafił mi się ani jeden moment znudzenia czy zniecierpliwienia wlekącą się akcją (co niestety zdarzyło mi się kilka razy w poprzednim sezonie). Jak dotąd jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kontynuacją, oby tak dalej!

ocenił(a) serial na 9
TakeItIzzy

oglądasz po angielsku ?

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 9
TakeItIzzy

Właśnie też skończyłem 3 odcinek , czekam na napisy chociaż mógłbym się pokusić na oglądanie po angielsku . Co do 2 sezonu to naprawdę moim
zdaniem poziom dużo lepszy niż w 1 sezonie , Kirsten zrobiła się bardziej ludzka a nie jak chodzący irytujący cyborg . Na duży + także Cameron ,
nie jest już pierdołą tylko ryzykuje czasem nawet za bardzo :) Powiem po kilku pierwszych odcinkach 1 sezonu byłem sceptykiem ,jeśli chodzi o ten
serial . Czekam na kolejne :)

ocenił(a) serial na 7
TakeItIzzy

noooo jak te 3 pierwsze odcinki tego sezonu były super, i po każdym nie mogłam się doczekać aż Cameron i Kristen będą w końcu razem, to na czwarty odcinek zareagowałam całkiem inaczej, wręcz z niedowierzaniem... mam nadzieję, ze naprawią ten błąd...

TakeItIzzy

Hej! Ten serial ma jakiś główny wątek, czy to typowy procedural (jedna zagadka na odcinek)?

ocenił(a) serial na 7
Arthaniel

Nie wiem czy oglądałeś/aś 2 sezon ale w nim wątek skupia się głownie na odnalezieniu ojca Kirsten, ale tak masz racje co odcinek jest nowa zagadka którą rozwiązują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones