Star Wars: Ahsoka (2023)
Star Wars: Ahsoka: Sezon 1 Star Wars: Ahsoka sezon 1, odcinek 1
odcinek Star Wars: Ahsoka (2023)

Część pierwsza: Mistrz i uczeń

Part One: Master and Apprentice 55m
6,8 1 512
ocen
6,8 10 1 1512
Star Wars: Ahsoka
powrót do forum s1e1

Historia banalna, jałowa w ogóle nie zaciekawia. Mam wrażenie, że jedynym celem twórców jest wstawienie w każdą wpływową rolę postaci kobiety. Nawet walka na miecze świetlne w ich wykonaniu wygląda jak ciąganie się za włosy przez nastolatki.

ocenił(a) serial na 8
LordMaximus1

tak bo watek thrawna jest taki zły lepiej zróbmy serial o rey skywalker xd. Mają fajny pomysł na serial a wam już się nie podoba po drugim odcinku jakie to typowe

ocenił(a) serial na 5
rys_dawid

typowe to ocenianie na filmwebie gniota na 9 :)

ocenił(a) serial na 8
Wit_8

nie lepiej 4 bez powodu jakby to był jakiś turbo szrot

ocenił(a) serial na 5
rys_dawid

Czyli mówisz że słowo "ujdzie" to szrot?

ocenił(a) serial na 8
Wit_8

Wiesz dla mnie każdy kto daje filmowi czy serialowi poniżej 6 to raczej nie uwielbia go uważa za słaby i lub nie zbyt udany

rys_dawid

Pewnie dlatego, ze tak uwaza, ale rozumiem ze twoja opinia to jest ta jedyna wlasciwa hahaha wtf poziom edukacji ewidentnie spada albo zatrzymal sie kilkanascie lat temu...

Moim zdaniem faktycznie ocena tego gniota na 9 to jak branie po grubych %% wypitych autografu od menela co gra na gitarze i zbiera na flaszke
Dlaczego zapytasz? Bo jak poziom INT skoczy wrac z wiekiem (mam nadzieje) to dopiero zrozumiesz swoj blad, tak samo jak na kacu po alko ;)

ocenił(a) serial na 7
Wit_8

typowe to ocenianie na filmwebie serialu na 4 bo nie podoba się, że baby w głównej roli :)

ocenił(a) serial na 5
NeoProx

Pff fabuła jest płytka,aktorstwo średnie,kostiumy słabe, xD

ocenił(a) serial na 5
John_Shepard

no jest dużo postaci z rebels może kallus i inni co nie pamiętam jak się nazywają

Wit_8

Kallus nigdy nie należał do załogi Ducha, może się pojawić w ramach cameo, ale nic poza tym.

ocenił(a) serial na 5
John_Shepard

Ale dlaczego z ducha?
Ahsoka też nie należała

Wit_8

Ale o niej jest serial xD I jednak była bardziej istotną postacią niż agent Kallus ;) Zresztą jej historia sięga pierwszych sezonów Wojen Klonów, więc to chyba dobrze, że dostała serial gdzie gra w końcu pierwsze skrzypce.

ocenił(a) serial na 5
John_Shepard

XD weź bez kallusa to by chujnia dało oraz ahsoka już jest wszędzie w każdym serialu więc za dużo jej

Wit_8

Kallus to się może pojawić jak Ryder w tych dwóch pierwszych odcinkach, raczej nic poza tym.

John_Shepard

Zakończenie rebeliantów było takie, że spokojnie można było postacie Hery czy Sabine odpuścić. A w każdym razie osadzić daleko na trzecim planie. A tym czasem Sabine Ren wykreowano na jakiegoś wybrańca, jedyną osobę co umie wszystko, nagle ma moc itd. Zastanawiam się, czy ktoś błędnie nie nazwał tego serialu "Ahsoka".... Bo na razie to bardziej serial o Sabine Ren.

skoczek_narciarski

Na pewno dobrze pamiętasz zakończenie? Serial kończą słowa właśnie Sabine, że trzeba szukać Ezry i wyrusza na te poszukiwania właśnie z Ahsoką.

John_Shepard

Szukanie Ezry z Ahsoką to jednak nie to samo, co zostanie uczennicą Ahsoki mimo braku mocy i bycie superwybrańcem co to jako jedyna jest w stanie rozwiązać zagadkę i bez niej w ogóle nic się nie uda. :)

Niestety ten serial w sposób absurdalny kontynuuje wątki z Rebeliantów. No ale o Rebelianci to dość słaby serial. To w zasadzie to samo, ale w wersji aktorskiej nie może być jakoś o wiele lepsze...

skoczek_narciarski

Ale wiesz, że to był tylko pretekst, żeby zwerbować Sabine? Hera to zasugerowała Ahsoce, żeby był reunion ;)

John_Shepard

To by było dobre wytłumaczenie. Gdyby nie, to, że Ahsoka mówi "Sabine jest jedyną która może odczytać mapę" a to już głupie.

ocenił(a) serial na 3
Baggins33

Dokładnie. W moim przypadku zawód.

ocenił(a) serial na 6
Baggins33

nie wiem czy tytułowa postać jest kobietą, ona jest innego gatunku, sądząc po tym co się w usa teraz - 2023 dzieje, mogą ahsokę określić nie jako kobietę, nie jako mężczyznę tylko wogóle jakąs inna płeć, zresztą nie tylko ją ale te inne postaci tak samo, inna sprawa, że grają je aktorki rasy ludzkiej kobiety, więc zakłda się od razu, że te postacie to są kobiety

ocenił(a) serial na 6
Baggins33

Ja z kolei nie jestem gejem, dla odmiany lubię kobiety i się ich nie boję - zupełnie mi to zatem nie przeszkadza.

Baggins33

Dokładnie...Pierwsze wrażenie to to, że serial chyba powstał na przekór netflixowi. Tam masz samych czarnych w ramach równouprawnienia (to słowo zaczyna brzmieć groteskowo) a Disney obnsadził 95% ról majacych jakieś znaczenie paniami...Facetów w tym serialu w ogóle prawie nie ma a jak sa to maja bardzo epizodyczne role i szybko znikają...Szczyt żenady i głupoty. Po 2 odcinkach mam juz serdecznie dosyć. i jescze ten Kaczokoteł, który jest tak drewnianie zrobiony a najwyraxniej jego Twórca wraz z reżyserem popadli w jakis samozachwyt, bo jest masa niepotrzebnych scen z tym kiepskim tworem. jak w ogóle dziś, w czasach CNG mozna zrobić takie g...o?

ocenił(a) serial na 9
Baggins33

Kolejna pipa której nie pasują kobiety, rozumiem wolisz facetów, teraz w dobie tolerancji nie musisz się kryć

ocenił(a) serial na 6
Harlock

Dokładnie to samo sobie pomyślałem i powyżej napisałem. Jestem hetero i lubię tudzież zdecydowanie wolę kobiety. Rozumiem jednakże, że różne są preferencje i tu też nie brakuje przecież filmów gdzie mężczyzna może napatrzeć się na różne ciacha, atrakcyjne męskie ciała etc.  Rzekłbym nawet, że jest ich dużo więcej.

ocenił(a) serial na 5
Mad_Butcher

eh nie rozumiecie? zawsze gdy jest chłop to lepiej się ogląda

ocenił(a) serial na 3
Mad_Butcher

Kogo chcesz przekonać? Innych czy siebie? Wnioskując ze zdjęcia jesteś napompowanym estrogenem niebinarem.

ocenił(a) serial na 3
Baggins33

Jak to u Disneya. Force is female. Wszystkie femoidy są silne, odważne, mądre i niezależne. A smalce to: jeden drań, morderca i pewnie seksista, drugi to niebinarny podnóżek, reszta to plankton - głupi, niekompetentni, przegrywy. Wizualnie wygląda nieźle. Fabularnie jest głupi, nielogiczny, płaski i sztampowy. Każdą scenę można przewidzieć. Serial dla upośledzonych umysłowo dzieci z tiktoka.

Baggins33

Mi osobiście ilość żeńskich postaci zwisa i powiewa. Mogą być same protagonistki i antagonistki kobiece byle ciekawie poprowadzone... ten serial jest po prostu nudny.

Powód poszukiwań jest mało zajmujący i przeciętnemu widzowi zwisa i powiewa, co powoduje zero emocji.
Jakiś ostatni generał Imperium? Co mnie obchodzi jakiś generał? Np. w Nowej Nadziei od razu było wiadomo, że plany Gwiazdy Śmierci są dla rebeliantów ważne bo szybko pokazano jej niszczycielską moc. Tu szukamy jakiegoś anonima który jest ponoć ważny bo... powiedziano nam, że jest ważny...

Tytułowa bohaterka atakuje widza dwoma minami... jedna to zamyślona, a druga to zmęczona. Czasami trudno rozróżnić którą akurat przybiera.

Ogólnie widzimy na ekranie nieśpieszny (bardzo nieśpieszny) chaos narracyjny, którym może się jako tako podobać tylko "fanatykom gatunku"

Blebox

Nie można pomijać i nie zauważać jak poprawność polityczna psuje seriale i filmy. Kiedy ogranicza się swobodę twórczą reżyserom, scenarzystom.

Niemniej można zrobić dobry serial i film nawet z samymi kobietami i czemu nie. To nie jest aż tak istotne.

Ale Ahsoka zgadzam się to nudny i nieudany serial.

ocenił(a) serial na 7
Baggins33

Walka Vadera z Lukiem to jednakowoż przy tym jak machanie patykami vs pojedynek na olimpiadzie.. przyznaj po prostu że jesteś mizoginem.

ocenił(a) serial na 7
Baggins33

No i czemu beczysz, wrzuć sobie jakieś filmy dla takich beks jak ty np. gejowskie to będziesz miał samych mężczyzn jak ci kobiety przeszkadzają:)

ocenił(a) serial na 9
Baggins33

Ale to jest film o kobiecie, więc nie rozumiem tego wpisu.

ocenił(a) serial na 5
Baggins33

Lepiej bym tego nie ujął. 1000% racji.

ocenił(a) serial na 5
Baggins33

Skąd się biorą takie przypadki jak ty? Jak łazisz po domu to nagle z przerażeniem krzyczysz "o boże, kobieta!"? A może tak bardzo ich nienawidzisz że postanowiłeś zostać samotnikiem? Albo tak bardzo ich nienawidzisz bo jesteś samotnikiem.

Swoją drogą to serial nazywa się "Ahsoka", jest o tytułowej Ahsoce, czyli ostatnimi laty, ukochanej ŻEŃSKIEJ postaci fanów. Do tego mamy postacie z "Rebels", gdzie dwie z nich to kobiety, jeden chłop nie żyje, a drugi jest nie wiadomo gdzie. Czego oczekiwałeś? Jeszcze inna sprawa, że przecież obecność blondwłosej alternatywki, powoduje że fani mają mokro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones