PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866836}
6,6 11 948
ocen
6,6 10 1 11948
6,0 4
oceny krytyków
Star Wars: Ahsoka
powrót do forum serialu Star Wars: Ahsoka
Quadrivium

Czemu ideologiczny?

John_Shepard

No bo wiesz.. Jestem niedoszłą padawanką i przebicie mnie mieczem świetlnym nie robi na mnie żadnego wrażenie, no bo mam kolorowe włosy. XD

Quadrivium

what?

Quadrivium

Haha , ale cię odlepiło, przebicie ciała nie zawsze kończy się śmiercią to jest czasem kwestia milimetrów, ważnych organów itp. Widać na filmie że ewidentnie dostała w bok a nie prosto w klatę jak qui-gon, w komiksach darth maul po walce z kenobim został przecięty na pół i przeżył- był nawet w serialu rebelianci. Więc sorry ale zwalanie czegoś na ideologię to to totalne odlepienie haha.

ocenił(a) serial na 10
dranzer999

Tyle w temacie, wyjaśniłeś kolegę. Proponuję zamknąć watęk, nie karmić trolla

ocenił(a) serial na 3
Geisler

Rozgrzana plazma wyrządza szkody w taki sam sposób jak szpada czy miecz ze stali? Chyba żartujecie...

użytkownik usunięty
Geisler

ale odklejka

ocenił(a) serial na 3
dranzer999

Dostala pod cycka. Po watrobie. Nie wlada moca by sie wzmocnic. Maul powiedzial ze wykorzystal cala moc i nie nawisc zeby przetrwac.
Fanatycy wszystko wytlumacza.

ocenił(a) serial na 1
John_Shepard

John Shepard, czyli gość, który absolutnie zawsze broni ściekowych produkcji.

goingtopro

xD Zadałem tylko pytanie. A Ty jesteś chyba jakimś stalkerem, wszędzie za mną podążasz i komentujesz moje wpisy. Serio, czas wyjść do ludzi lub znaleźć jakieś inne zajęcie, to widać, że internet Ci szkodzi.

ocenił(a) serial na 6
Quadrivium

Przykro mi, że niektórzy mężczyźni (?) tak bardzo boją się kobiet a ich poczucie męskości jest tak kruche i delikatne, że obecność kilku kobiet w serialu jest w stanie mu zagrozić :D ja akurat preferuje kobiety ale co kto lubi...

ocenił(a) serial na 1
Mad_Butcher

A ty taki pewny swojej męskości (Zwłaszcza z tej okrągłej, zarośniętej facjaty. Golić się nie umiesz?), że aż nazwałeś się Mad Butcher, haha.

użytkownik usunięty
Mad_Butcher

ale odklejeniec

Quadrivium

Jasne,przeciez oni wymyslaja te wstretne filmy do ideologi ,nietety wszytko jest przejete i nie ma dwoch stron konfliktu,tzn sa ale udawane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones