Star Trek: Discovery (2017-2024)
Star Trek: Discovery: Sezon 3 Star Trek: Discovery sezon 3, odcinek 13
odcinek Star Trek: Discovery (2017-2024)

Pani jest tą nadzieją, część 2

That Hope Is You, Part 2 1h 3m
7,1 188
ocen
7,1 10 1 188
Star Trek: Discovery
powrót do forum s3e13

Niestety, ale ja dla mnie 3 sezon był bardzo słabiutki. Bohaterowie nie mają silnej osobowości, wszyscy są tak samo mdli i nijacy. Jedynym bohaterem z polotem była Georgiou. Nie przeszkadzają mi związki gejowskie, osoby niebinarne, czy jak to się określa, bo Star Trek zawsze łamał tabu. Przeszkadza za to nachalny i sztuczny sposób w jaki te wątki były prowadzone i fakt skupienia się tylko i wyłącznie na orientacji seksualnej. Twórcy poszli tutaj na łatwiznę. Samo zakończenie... Aby nie zdradzać fabuły powiem tylko, że z zażenowania aż przewracałem oczami. Jestem świeżo po 7 sezonie TNG (chyba po raz 4) i przepaść jest olbrzymia. Jeśli będą kolejne sezony z pewnością je obejrzę, ale zrobię to tylko z mojego fanatyzmu startrekowego. Tymczasem idę odświeżyć ST:TOS.

ocenił(a) serial na 4
Gerrah

Nachalnosc byla z trillem, ale nie do konca z homo. Z homo bylo jak dotad, jedynie irytujace jest olewanie lancuchu dowodzenia, zaleznosci i stawianie prywaty ponad dobro ogolu i floty, a tego w Treku nie bylo jednak. No przepasc jest olbrzymia, ale takze niesprawiedliwe jest porownywanie jakby drugiego sezonu DSC z 7 TNG. Bo behindowo tak to wlasnie jest. 30 odcinkow kontra 22x7... Porownaj drugi sezon TNG i po 13 pierwszych odcinkow tylko. To co do tej pory wyprodukowali w DSC to wlasnie raptem jakies dwa stare sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones