Stamtąd (2022)
Stamtąd: Sezon 2 Stamtąd Sezon 2, Odcinek 5
Odcinek Stamtąd (2022)

Kołysanka

Lullaby 50m
6,4 432
oceny
6,4 10 1 432
Stamtąd
powrót do forum s2e5

Co się dzieje w tym sezonie? Nic. Jest już połowa a dalej nudy. Dialogi przeciągane. Zaskoczeń brak. Nic się nie dzieje :/
Tak bardzo się zawiodłem, pierwszy sezon rewelacja.

ocenił(a) serial na 7
golojg

To dla mnie pierwszy sezon miał fajny pierwszy odcinek a potem znów się niewiele działo i dopiero od 7-10 były ciekawsze z większą ilością akcji . W drugim sezonie rownież też tak się dzieje , pierwsze dwa odcinki super a teraz wieje nudą - trzeba liczyć że się rozwinie tak jak w pierwszym sezonie i otrzymamy super historię i wyjaśnienia.

ocenił(a) serial na 8
golojg

Mam dokładnie takie samo odczucie. Bardzo zaczyna mnie nudzić ten serial. Tak jak I sezon i w ogóle pomysł uważam za naprawdę dobry, tak realizacja powoli zaczyna kuleć. Mam nadzieje, że to tylko chwilowy spadek.

ocenił(a) serial na 8
golojg

Mam odwrotnie - ten sezon podoba mi się tak samo - a nawet i bardziej od pierwszego

ocenił(a) serial na 10
GamoraRuss

Dokładnie tak samo jest u mnie Pierwszy sezon ciekawy ,ale drugi to mistrzostwo.Mam nadzieję że nie skasują tego cudenka i będzie 3 sezon.

golojg

Podpisuję się po tym stwierdzeniem, ledwo wysiedziałam oglądając jałowe rozmowy o niczym i sceny, z których nic nie wynika. W szóstym odcinku pojawiła się jakaś iskierka nadziei na akcję i mam nadzieję, że w siódmym ponownie nie zgaśnie.

villemo75

Nadzieja matka glupich, co nie? To jest dramat, co zrobili z tym serialem. Doslownie.

lsr9

Niestety, siódmy tak samo nudny i przegadany jak poprzednie, pozostaje przenieść nadzieje na ósmy. Talk czy siak jestem ciekawa, czy wyjaśni się geneza tego miejsca i tych istot chociaż w części czy przeciągną to na sezon 3.

ocenił(a) serial na 7
villemo75

Jeśli powstanie 3 sezon, bo patrząc jaki spadek ocen oraz ile negatywnych opinii o 2 sezonie, nie zdziwię się jeśli serial skasują......

ocenił(a) serial na 3
villemo75

chyba na tym właśnie polega "magia" tego syfu, nazywanego butnie serialem - pierwszy sezon zrobili bardzo dobrze, a drugi jedzie na myśleniu ludzi w stylu: "kurde, jak 1 sezon był super, to tutaj, w końcu też będzie!", ale jednak jak widać to myślenie życzeniowe i nie będzie.

golojg

Masz rację, pieprzą trzy po trzy i praktycznie nic się nie dzieje

asgarius

Wbiłem tu specjalnie poczytać co ludzie o tym myślą. Jestem po drugim sezonie i z odcinka na odcinek fabuła w ogóle nie postępują, mam wrażenie że oglądam 40 minut odcinka o niczym i ten wnerwiający wiktor który może wreszcie powie dwa słowa więcej co się wydarzyło w przeszłości.

ocenił(a) serial na 3
golojg

Mam dokładnie to samo wrażenie. Spokojnie! Bez spoilerów! W jednym z późniejszych odcinków ma być przełomowe wydarzenie. Niestety jest ono przełożone na następny odcinek. Całość mogłaby trwać 5 minut (i tyle trwa, nawet mniej), więc wspaniały zabieg - cała scena jest podzielona na kilka kilkudziesięciosekundowych. To jest HORROR IDIOTYZMU!!! A najlepsze jest to, że to przełomowe wydarzenie NIC, ale to kompletnie nic nie wnosi!

Weles20

Gdzie ten ostatni odcinek można obejrzeć skoro na HBO Max go nie ma ???

ocenił(a) serial na 4
golojg

Pierwszy sezon miał konstrukcję nieśpiesznie rozkręcającej się historii z motywem odsłaniania przygotowanych przez scenarzystów kart, zakładania haczyków na głodnych wrażeń widzów.

Obejrzałem do końca i mówię sobie - podobne do Losta. Ok lubiłem, więc daję szansę, zobaczymy co wymyślą dalej, choćby z głupiej ciekawości ;)

Drugi sezon okazał się zwyczajnym skamem, festiwalem wodzenia za nos naiwnych baranków. Domek z kart, który zaczął się sypać już po pierwszych odcinkach.

Nie jestem pewien jak dotrwałem do 10 odcinka. Może jestem masochistą, ale nie aż takim, żeby podjąć się nowego wyzwania przy 3 sezonie - finito.

golojg

Nuda w tym sezonie została doprowadzona do rangi SZTUKI !
Wynudziłem się strasznie, scenarzyści chyba pisali im te dialogi za kare, nic z nich nie wynika, jesteśmy przerzucani od jednego nudnego dialogu do następnego ...
Ten sezon pokazuje idealnie jak bezsensownym jest robienie większości seriali koniecznie w 8 lub 10 odcinkach BO TAK! Ten sezon spokojnie mógłby zamknąć się w 5 odcinkach i nic byśmy nie stracili bo większość scen to marne dialogi nie wnoszące nic do fabuły.
Bodajże w 2 odcinku jesteśmy świadkami rozmowy o zapasach jedzenia które mają starczyć rzekomo na mniej więcej 1 miesiąc ponieważ przybyło około 25 osób z autobusu czyli jakieś połowa tego bądź mniej tego co jest w miasteczku wiec idąc logiką serialu jedzenia i tak starczyłoby im na maksymalnie 2 miesiące gdyż przyjezdni są w mniejszości ahh nie mówiąc o tym że wątek zapasów jest później olany ciepłym moczem :)
Takich głupotek jest więcej ale cóż :)

golojg

Trochę podziwiam, bo moim zdaniem po ok 3odc 1 sezonu ten opis pasuje do większości odcinków. Rewelacyjny to byl pomysł, spartaczony przez pusty scenariusz i tony dziur logicznych. Dociągnąłem w rozczarowaniu do końca 1 sezonu i zarobiłem min 8h życia z drugiego ;)

ocenił(a) serial na 6
golojg

Tak samo. W drugim sezonie dialogi tylko po to, żeby było dłużej. Ględzą i ględzą .... Nudy.

ocenił(a) serial na 6
Martara

Fragment dialogu, cytat: "Mój tata miał takie powiedzenie. Miał ich wiele, ale moje ulubione brzmiało tak : życie to podróż poprzez niewiadome. Chociaż oczy i umysł mogą Cię czasem zwodzić, serce nigdy nie kłamie."
Jednym słowem straszne.

ocenił(a) serial na 6
golojg

amerykańcy lubią gadać, żygać się chce od tych ich kocham cię i wszystkich ludzi, będzie ołkej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones