Stamtąd (2022)
Stamtąd: Sezon 2 Stamtąd Sezon 2, Odcinek 10
Odcinek Stamtąd (2022)

Dawno, dawno temu?

Once Upon a Time... 56m
7,5 406
ocen
7,5 10 1 406
Stamtąd
powrót do forum s2e10

Wygląda na to, że wieża jest przejściem do normalnego świata. Ale co z tymi dziećmi? Ogółem namotali tak, że zaczyna to wszystko nietrzymać się kupy.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Dokładnie, będzie 3 sezon I pewnie będzie chciała tam wrócić do rodziny ;)

Victor_Piechalovsky

Wydaje mi się, że trzeci sezon będzie o szukaniu drogi do miasteczka plus nowe cyrki i nowe wątki w tejże wiosce ;)

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Tak może być, oby tylko kupa nie wyszła w 3 sezonie heh

użytkownik usunięty
Victor_Piechalovsky

Wróci a tam rodzinka będzie już wampirami lub spotka siebie w tej wersji :p

perun_6

Czyli chodzi o to, że miasteczko jest jakimś alternatywnym światem, innym wymiarem? Przez pierwsze pięć sekund myślałam, że wybudzila się ze śpiączki i już chciałam się zezłościć :D No nie jest to ta jakieś najtragiczniejsze zakończenie, ale sezon średni - całe 10 odcinków kluczenia po omacku po to, że dostać mocny 3 sekundowy finał sezonu i czekać na kolejny, gdzie pewnie będzie pińcet nowych niewiadomych. Boyd też powinien zacząć trochę myśleć - światło dnia jest ok, pochodnia ok, może w jakimś 10 sezonie wpadnie na to, że latarnia też jest warta zainteresowania. No cóż, pożyjemy zobaczymy.

Whiskerss

Gdzie ogladaliscie odcinek? Nigdzie nie mogę znaleźć. Na HBO to już wgl nie łapie kiedy wychodzą

ocenił(a) serial na 8
dark_angel_1989

Podbijam pytanie. Gdzie ogladaliscie?

dark_angel_1989 : Na HBO w Polsce odcinki pojawiaja sie zawsze w piatki. Premiera w Stanach jest w niedziele.

nowyl

watchseriesstream lub 123movies

ocenił(a) serial na 10
nowyl

Filman.cc

dark_angel_1989

Kurde zawsze był w niedzielę, o co chodzi?

dark_angel_1989

Też oglądam na filman, ostatni odcinek jest z napisami z translatora.

dark_angel_1989

Nawiązując do swojego pytania: jest też już na innych stronach :)

ocenił(a) serial na 9
dark_angel_1989

Cda ale wpisz From s02e10

Pos_51

Właśnie tu oglądałam - ale inni mieli jeszcze wcześniej dlatego byłam ciekawa gdzie

perun_6

Ewidentnie przejście, tylko wydaje mi sie, ze inni tak szybko nie wpadną by tam iść, to jak sprawdzic co jest po śmierci xd

dominik_grzelak775

Pytanie za sto punktów, co Tabitha teraz z tym zrobi w normalnym świecie. Będzie szukać drogi do miasteczka, aby uratować rodzinę czy pozostałych?

użytkownik usunięty
perun_6

Pewnie tak... I mogliby zrobić myk, że miasteczka by nie było tam gdzie jest obecnie :)

To już niezły cyrk by był :)

Myk to jest taki, że nie wiadomo gdzie jest miasteczko. Przecież każda grupa/osoba trafiła do niego z różnych miejsca w USA.

PrzemekLipski

*różnych miejsc

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Ja mysle ze zacznie szukać matki Victora, żeby znaleźć kogoś kto wie co się stało

perun_6

Czy tylko ja to odebrałam tak, że to dziecko po prostu ją zabiło, i okazuje się, że żona Boyda miała rację?

kiwikiwikiwikiwikiwikiwi

Z pewnością będzie szukać możliwości powrotu, zapewne ma ze sobą pudełko ,które dostanie po wyjściu ze szpitala. Znajdzie siostrę Victora(ona nie zginęła - ciała jej nie znalazł.) . Rozumieją coraz więcej zagadek jak tamten świat funkcjonuje - robi się ciekawie.

kiwikiwikiwikiwikiwikiwi

Teraz doczytałam na reddicie, że kilka osób uważa, że na sam koniec, kiedy Tabitha patrzy w okno, dostrzega, że jest w nie swoim ciele (w odbiciu w oknie widać ponoć inną kobietę). Piszę "ponoć", bo ja nie jestem do końca przekonana (wydaje mi się, że jaśniejszy kolor włosów to kwestia koloru drzew w tle), ale z drugiej strony jestem kiepska w rozpoznaniu twarzy, więc kto wie? Co sądzicie o tej twarzy?

kiwikiwikiwikiwikiwikiwi

Też przez chwilę odniosłem takie wrażenie ale chyba jednak mylne

kiwikiwikiwikiwikiwikiwi

mysle ze naciagana teoria, slonce moze rozjasnia te wlosy po prostu. Ogolnie ilosc nowych zagadek vs ilosc rozwiazan zaczyna mocno przypominac Lost i pewnie koniec bedzie tez taki, ze pozostana niektore bez wyjasnienia.

ocenił(a) serial na 7
kiwikiwikiwikiwikiwikiwi

Też odniosłam takie wrażenie, ale może to też być złudzenie optyczne, nie wiem. Najciekawsze jest to, że na ekranie komputera widniej logo szpitala i bardzo przypomina symbol, który widział Jade. To może być grubsza zabawa i okaże się, że to wcale nie jest "normalny" świat. Teorii jest dużo, ciekawe zatem co tam wymyślą twórcy w 3 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
kiwikiwikiwikiwikiwikiwi

Twarz którą widzimy w odbiciu nie ma żadnego zadrapania na czole i policzkach, a prawdziwa Tabitha jest mocno porysowana. I w ostatniej sekundzie jej wzrok podąża właśnie na twarz w odbiciu. Właśnie skończyłem sezon drugi i podbijam teorie, o przeniesieniu jej świadomości do innego ciała

użytkownik usunięty
perun_6

Jak dla mnie to po prostu trzeba w tym "świecie" umrzeć żeby powrócić do normalnego, naszego świata. Wampirki zaś mogły tworzyć się z ludzi już umarłych tam, którzy przeszli s powrotem do naszego.

perun_6

Gdzie jest ten odcinek? Ja mam tylko do 9.

użytkownik usunięty
luubee

123movies

luubee

Patrz wyżej w temacie. Podanych jest kilka opcji obejrzenia, po angielsku lub z naszymi napisami.

perun_6

Trochę to przypomina też zabawę ze świadomym snem i podróżami astralnymi. Zobaczcie, wyraźnie jest nakreślony motyw spadania z wysokości. Ten motyw jest bardzo częsty w snach, wywołuje się go, gdy osoba śniąca chce się wybudzić. Może tutaj jest jakiś klucz do rozwiązania?

nikoehre

wszak to nie spadanie zabija, a uderzenie w ziemię :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones