Stamtąd (2022)
Stamtąd: Sezon 2 Stamtąd Sezon 2, Odcinek 10
Odcinek Stamtąd (2022)

Dawno, dawno temu?

Once Upon a Time... 56m
7,5 418
ocen
7,5 10 1 418
Stamtąd
powrót do forum s2e10

Pierwszy sezon oglądało mi się bardzo spoko, napięcie było spokojnie budowane. No ale na początku ostatniego odcinka zastanawiałem się jak oni rozwiną wątpliwości w tak krótkim czasie. Oczywiście już wtedy wiedziałem, że nie ma na to szans, ale na nie rozwiązanie absolutnie żadnego wątku (i otwarcie nowych) nie byłem przygotowany. Z automatu dwie gwiazdki w dół, za ciągnięcie widza za nos.

W Rozdzieleniu też był clifthanger, ale tam przynajmniej na część pytań były odpowiedzi.

W związku z tym mam pytanie czy drugi sezon kończy się w sposób satysfakcjonujący, czy rozwiązuje jakieś wątki czy mamy kolejnych Lostów? Serio szkoda mi czasu na kolejne tasiemce, a pierwszy sezon mimo dobrego zajawienia pozostawił taki niesmak, że średnio mam ochotę wgl. odpalać drugi (szczególnie, że jest potencjał na zawód).

P10T333R

taak, clifannger
końcowka sezonu powinna być 5 odcinków wczesniej i troche akcji po tym

A oni zamulali caly sezon zeby dać 5 sekund zajawki na cos ciekawszego w 3, meh

P10T333R

Lost 2.0 ci sami twórcy ten sam aktor ta sama historii szkoda ze odgrzewany kotlet :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones