PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36703}

Srebrne krzesło

The Silver Chair
8,0 582
oceny
8,0 10 1 582
Srebrne krzesło
powrót do forum serialu Srebrne krzesło

Chodzi mi o emisję coś około 1991 roku. Pamiętam przez mgłę jak moja siostra to oglądała..
Emitowane było na zwykłej TV (nie żadna kablówka etc)

ocenił(a) serial na 8
hubbix

Na pewno w TVP innej wtedy nie było (tak były kiedyś takie czasy kiedy były tylko 4 kanały :) ). To były na pewno ferie. Coś między 1991 a 1993.

użytkownik usunięty
hubbix

Ja natomiast pamiętam, że leciało to w ferie zimowe chyba w 1998 czy 1999. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że w latach 90-tych co roku puszczano Narnię na jedynce w czasie przerwy zimowej.

Tak, leciało to w tym roku, ale przez mgłę pamiętam też początek lat 90 i właśnie chciałem potwierdzić.

hubbix

To był rok 1993, ferie zimowe. 'Srebrne krzesło' leciało w kolejne dni powszednie o 16:30, przed Teleekspresem (i po Tik-Taku, pamiętam dobrze bo po obejrzeniu pierwszego odcinka nie mogłem się doczekać na kolejne i denerwowało mnie, że Tik-Tak puszczają zamiast dać dwa odcinki 'Srebrnego krzesła' :). Rany...21 lat temu...gdzie te lata uciekły?...

jcq8000

Chyba dobrze pamiętacie... Ty i pozostali. Przełom stycznia i lutego 1993 ;)

staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/26_stycznia_1993

Ale poprzednie części Kronik Narni leciały już w grudniu i na Boże Narodzenie 1991, do ferii 1992

staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/Specjalna:Szukaj?query=narni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones