Sposób na morderstwo (2014-2020)
Sposób na morderstwo: Sezon 6 Sposób na morderstwo sezon 6, odcinek 15
odcinek Sposób na morderstwo (2014-2020)

Zostań

Stay 43m
8,9 325
ocen
8,9 10 1 325
Sposób na morderstwo
powrót do forum s6e15

w przyszłości wszyscy ludzie będą siwi? xD

siweq

[SPOILER!!!]




.... a mieli zatrzymać się w czasie? w końcu minęło wiele lat. to taka nowość dla ciebie że kiedy ludzie się starzeją, siwieją?

isobel

Nie podniecaj się tak. To tylko forum. I tak to dosyć oryginalne, że wszyscy siwieją. Może Cię zaskoczę, ale nie wszyscy ludzie siwieją na starość.

siweq

...jeżeli mój komentarz był dla ciebie wyrazem "podniecenia", życzę każdej lasce żeby trzymała się od ciebie z daleka szerokim łukiem.

próbowałeś mnie zaskoczyć a poległeś. co z tego że nie wszyscy siwieją na starość skoro chodziło o podkreślenie jak wiele lat minęło? masz więcej głupich pytań i celnych "obserwacji?

isobel

Ehh, już miałem wysłać i odpisać, ale stwierdziłem, że to brzydko brzmi i szkoda czasu. Pozdrawiam i żegnam.

siweq

no i słusznie. darowanie sobie głupich pytań to zawsze mądra decyzja.

ale serio: przyczepić się tego, że starych już bohaterów zrobili siwych..

isobel

Tez poleglas, probujac sie odgryzc. Omija sie szerokim lukiem lub trzyma sie z daleka.A aktorzy wygladaja komicznie z ta bardzo zla charakteryzacja jak to niby sa starzy. Slabe peruki, te same fryzury co 30 lat temu, widac, ze mlodzi nieumiejetnie postarzeni, kompletny brak realizmu co do roznic w wieku poszczegolnych osob. Mogli wziac innych aktorow, w odpowiednim wieku i wygladaloby to wtedy swietnie, a tak wyszlo idiotycznie. 

ocenił(a) serial na 9
siweq

Ale to było absurdalne, Laurel wyglądała jakby miała 80 lat, a Christophe max 30.

siweq

To przez ten cały stres :) Chociaż tak, K3 + Oliver nie wyglądali na 50-latków.

siweq

w przyszlosci przyszlosci tych ludzi, co nie byli siwi beda siwi :P A rowery i swiat nie zmienia sie ani troche przez 30 lat hehe. Moda tez nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones