Spinning Out
powrót do forum 1 sezonu

Sorry, ale nie mogłam odeprzeć od siebie tego wrażenia.

ocenił(a) serial na 8
agniechor

Właśnie ze względu na Effy, zaczęłam oglądać ten serial i nie żałuję. Ma nawet podobne problemy zdrowotne co w Skinsach. Oglądam od piątku, zostały mi 4 odcinki.

ocenił(a) serial na 6
agniechor

stare dobre czasy oglądania skinsów na youtube :p

użytkownik usunięty
paullina_

Tak samo jak powyżej .

ocenił(a) serial na 9
agniechor

W zasadzie to ten serial zawiera błędy w łyżwiarstwie figurowym np. nigdy się nie robi elementów na zawodach, których nie potrafimy, po wywrotkach zostają tylko siniaki, a jeszcze

ocenił(a) serial na 8
_Iwetta_

A tu się mylisz. Mam 17 lat doświadczenia w tym sporcie. Nie raz na samej rozgrzewce przed programem ktoś dostał od życia formę. Niczym w skokach narciarskich. Teraz są inne oceny nie od 1 do 6 więc brane jest więcej szczegółów pod uwagę. Czasem trzeba ryzykować ją tak zaryzykowałem kiedyś w Krakowie jaki tam był syf lód. Nie wiem jak dziś ale wyszło.

ocenił(a) serial na 5
batesmotel27

Ciekawe...no to dlaczego Alina trzaskała na treningu kombosy z pięcioma potrójnymi, a na zawodach max to byl chyba 3lz 3lo 3lo? Dlaczego Trusova nigdy nie szarpnęła się na 3a? Przecież jej wychodzi?
W dodatku pamiętaj, że w serialu mamy do czynienia z parą sportowa. Tutaj nie podejmuje się ryzyka samemu. Twoja porażka to porażka twojego partnera.

batesmotel27

Od zawsze trener a właściwie klub przed zawodami składa listę elementów jakie będą wykonywane na zawodach. Więc nie skoczysz np. podwójnych jeśli będą zgłoszone pojedyncze. Nawet zgodnie z regulaminem możesz dostać za to punty ujemne (przy skoku symbol > lub >>>, over rotated). Można dostać formę życia, ale nie jest tak, że skaczesz co innego niż było zgłoszone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones