PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815619}
7,4 13 906
ocen
7,4 10 1 13906
Spinning Out
powrót do forum serialu Spinning Out

Może i serial jest przewidywalny miejscami do bólu, może i było już milion podobnych ekranizacji (wiecie, łyżwiarstwo figurowe, problemy rodzinne, narastające problemy psychiczne po wypadku bla bla bla), ale ten serial mnie czymś przyciągnął, nie mogłam się oderwać i obejrzałam go w jedną noc.
Raczej gatunek z serii „young adult”, ale myślę, że każdy się w nim odnajdzie bez względu na wiek :)

ocenił(a) serial na 8
blackk_rainbow

A i zapomniałam dodać, że równie bardzo spodobała mi się ścieżka dźwiękowa!

ocenił(a) serial na 8
blackk_rainbow

mnie również :-) jest dostępna na spotify, polecam

blackk_rainbow

Problemy psychiczne w tym przypadku, to raczej przyczyna, a nie skutek.

ocenił(a) serial na 5
dalena21

Oczywiście, że tak ogólnie masz rację. Natomiast u Kat bez wątpienia narastały ze względu na sytuację rodzinną (vide retrospekcja do okresu dzieciństwa, kiedy spędzały noc razem z Sereną, miały po kilka lat i nagle wparowała matka - dziewczynki były przerażone). Osoby z tą chorobą rodzą się z pewną skłonnością, a ujawnienie się choroby często właśnie powodują takie przyczyny jak w serialu.
Aczkolwiek z perspektywy osoby zainteresowanej takimi tematami w produkcjach filmowych ogólnie - nie podobała mi się jednostronność. Czaję, że to był film głównie zorientowany na Kat, ale jakieś pominięcie uczuć, sytuacji osób pozostałych dla mnie było słabe. No i pewne nieścisłości fabularne.

ocenił(a) serial na 8
blackk_rainbow

Mi również bardzo się podobał. Wciągnął mnie niesamowicie, wczułam się w klimat. Piękne ujęcia na lodzie no i Kaya moim zdaniem jest przepiękna, miło się ją oglądało! :) Bardzo żałuję, że nie będzie drugiego sezonu...

ocenił(a) serial na 8
blackk_rainbow

Właśnie uważam że produkcji na dobrym poziomie, nawiązujących do tematu łyżwiarstwa figurowego jest bardzo mało. "I, Tonya" było świetne, ale poza tym szału nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones