Spartakus: Krew i piach (2010)
Spartakus: Krew i piach: Sezon 1 Spartakus: Krew i piach Sezon 1, Odcinek 12

Odkrycia

Revelations 55m
8,9 1 856
ocen
8,9 10 1 1856
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum s1e12

odcinek 01x12

ocenił(a) serial na 9

Hmmm...jak dla mnie - the best ;)) Wielkimi krokami zbliża się odc.13...i co ja będę oglądać przez resztę roku?! IMO najmocniejszy odcinek serii, wszystko zmierza ku totalnej krwawej jatce. Szkoda, myślałam ze 2 sezon pociągną jeszcze w ludus, a tu się zapowiada szybki bunt i walka na otwartych przestrzeniach. Ciekawe czy ich w końcu odzieją po ludzku, czy bedą paradować po rzymskich bezdrożach z prawie gołymi tyłkami ;))

valiana

Swietny ocinek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
valiana

http://www.youtube.com/watch?v=XyD_Imt7Xms

promo season final - trochę skąpe, ale lepsze takie niż żadne ;)

ocenił(a) serial na 8
valiana

Kolejny znakomity odcinek, z najlepszymi scenami walki jak dla mnie, szczegolnie ta przeciw rzymianom. Poza 300-tu - chyba nigdy nie widzialem tak dobrze zrealizowanych walk, ktore sa na tyle dynamiczne a jenoczesnie oddaja detal kazdego ciosu. Najlepszy SERIAL akcji ever!

untochxble

Ale te walki wcale nie są dobrze zrealizowane. W ponad połowie przypadków są zupełnie bez sensu XD

ocenił(a) serial na 8
kraboslav

Wskaz mi choc jeden serial, w ktorym sceny walki beda na wyzszym poziomie i beda bardziej widowiskowe. Jeden!

untochxble

No braku widowiskowości temu serialowi zarzucić nie można, nie twierdzę też, że Spartacus wypada słabo pod względem scen walki na tle innych serialów. Twierdzę tylko, że nazywanie tych walk świetnie zrealizowanymi to grube przegięcie, gdyż jako osoba zajmująca się fechtunkiem, zdecydowanie bardziej byłbym uradowany realistycznymi scenami walki (i, żeby nie było, realistycznymi nie znaczy statycznymi) ;]

valiana

Bardzo dobre walki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

valiana

Kurde ja tak samo,mam nadzieje ,że season 2 będzie....Każda sobota serial trzeba oglądnąc i tyle nie ma bata.....Wczesniej czekałem dosc długo na napisy,teraz czy sa czy niema ogladam nawet bez napisów,a jak sa to drugi raz...Niemam 40 cali ale mam konsole ,wiec serial nawet jak zajmuje 550mb,i tak u mnie kozacko wygląda na 21 cal.....

ocenił(a) serial na 8
valiana

bardzo dobry odcinek, atmosfera coraz gęściejsza.

a z baboli : czas akcji rok 70 pne a legioniści mają zbroje segmentowe,
i co gorsza jadący konno legat uzywa strzemion - ale obciach :)

ocenił(a) serial na 9
mateusztt

ale jakby chodziło o zachowanie wartości historycznych to pewnie do produkcji zaprosili by National Geographic albo kogoś z Discovery... ;)

pawian1986

No, a tak wygląda jakby wzięli gości od Deadliest Warrior XD

ocenił(a) serial na 10
mateusztt

Do chuja Jowisza, wiecie gdzie te wszystkie detale historyczne można sobie wsadzić? Tak samo jest z "fuck" czy "cock" jeszcze ponad 1000 lat nie używano takich słów, więc jak ktoś gada, że koń legata miał wymyte zęby, a przecież w tamtych czasach nie mieli pasty, no to słabo mi się robi.

ocenił(a) serial na 8
Roy_v_beck

dzieciom nestrady nic nie przeszkadza. Dajmy Rzymianom kałachy a gladiatorom M16, to są tylko detale LOL

mateusztt

to nie jest historyczny film, tylko serial AKCJI !!!

pmp2811

No, szkoda tylko, że przed 11 czy 12 odcinkiem jest info o tym, że serial 'jak najdokładniej odzwierciedla ówczesne realia" :D

Roy_v_beck

Penis ma kilka odpowiedników po łacinie, inaczej już jest z przekleństwami. Nie wiadomo czy gadając po angielsku zastępują właśnie język łaciński czy oskijski. Mi to zresztą nie przeszkadza. Serial traktuję z przymrużeniem oka, dobrze spędzam przy nim czas, niecierpliwie czekałem na kolejne odcinki i dla mnie jest to jeden z najlepszych seriali. Takich intryg, klimatu nie ma w wielu serialach...

ocenił(a) serial na 10
valiana

Super odcinek,jak każdy!!!szkoda,że to przedostatni odcinek, no i koniec sezonu :(

sylvvias

genialny odcinek. kocham ten serial!

PrzemQ_3

"(...)dla mnie jest to jeden z najlepszych seriali. Takich intryg, klimatu nie ma w wielu serialach... "

Widocznie nie oglądałeś 24.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones