PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706667}
5,0 189
ocen
5,0 10 1 189
Soul Eater Not
powrót do forum serialu Soul Eater Not!

Niestety, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka trochę się rozczarowałam. Całe anime jkest
zdecydowanie zbyt przesłodzone, nawet jak na wyraźny klimat magical girls (mimo, że jest
spin-offem shounena...). Przede wszystkim kreska i ścieżka dźwiękowa zepsuły ten świetny
klimat Soul Eatera. Najbardziej ucierpiały postacie z poprzedniej serii - ich twarze zostały po
prostu zepsute tą kałajną kreską. Myślałam, że zejdę ja zobaczyłam Makę. Jedyne co się
dobrze zapowiada to ta odrobina yuri, której ostatnio mi brakuje (wszędzie tylko yaoi, a o
dziewczynach to już nikt nie pamięta :I). Mam tylko szczerą nadzieję, że w dalszych odcinkach
powróci chociaż odrobina tego cięższego klimatu i nie będzie tak cukierkowo, bo to grozi
próchnicą.

ocenił(a) serial na 3
triumfatorka

Nie wiem czy obejrzałaś już drugi odcinek, więc nie będę spoilerował, jednak mam przeczucie, że ten spin off nie będzie miał z oryginalnym Soulem prawie nic wspólnego prócz miejsca akcji. Co do kreski- sama w sobie zła nie jest, nowo wprowadzone postacie wyglądają zwyczajnie, przeciętnie. I tutaj dochodzimy do "starych" postaci. No nie. No po prostu nie. Maka była ciosem, ale jak zobaczyłem Black Stara i Tsubaki? Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać :/

ocenił(a) serial na 1
triumfatorka

Moja opinia o serialu uformowała się już po obejrzeniu openingu. Zwykle staram się obejrzeć więcej, ale tutaj nie dałem rady. To jest jakaś masakra, tak zniszczyć oryginalny pomysł...

ocenił(a) serial na 4
triumfatorka

Przesłodzone, ale prócz rozwijającej się przyjaźni głównych bohaterek, poznajemy luki w oryginalnym Soul Eater co jest najciekawszym motywem w tej serii ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones