Snowpiercer
powrót do forum 1 sezonu

O co może chodzić

ocenił(a) serial na 6

Skończyłem właśnie 1 sezon i zastanawiam się o co może chodzić w finale.
Może się mylę, ale moim zdaniem wyglądało to tak jakby ten drugi pociąg gonił snowpiercera od dłuższego czasu.
Pytanie tylko, po co ?
Możliwości jest kilka
- Willford przeżył i chce się zemścić na Melanie. Tylko skoro tak to dlaczego czekał tyle czasu ?
- Willford dowiedział się, co się działo w pociągu i chciał go przejąć by odzyskać kontrolę. Teraz pytanie skąd wiedział ?
Bo to by oznaczało że ktoś ze snowpiercera cały czas mu donosił. Osobiście stawiałbym na Bena, czy jak mu tam. Patrząc na jego działania w finale, to bardzo możliwe.

Jest też trzecia możliwość
- Willforda albo nie ma w drugim pociągu, albo już tam nie rządzi, władzę przejęli ogonowcy i teraz chcą przejąć snowpiercera.


Jest jeszcze jedna nieścisłość
- Alexandra powiedziała że mają 13 minut na podjęcie decyzji, bo inaczej zamarzną, co oznacza że stojący pociąg zamarza w 13 minut.

A ile na zamarznięcie potrzebują nieużywane tory ?
Albo nie wyłapałem, albo nie było powiedziane ile czasu trwa pełne okrążenie ?
Moim zdaniem jeśli wyruszyli w Chicago to tamte tory zamarzły by nim pociąg pojawił się tam drugi raz.
Zrobiłoby się lodowisko po którym pociąg by się wykoleił.


Co myślicie ?

ocenił(a) serial na 3
SibonWobu

Po obejrzeniu tego gniota stwierdzam, że nie ma absolutnie żadnego sensu zadawanie pytań typu dlaczego, jak, po co, serial trzeba oglądać tak jak większość netflixowych produkcji, niech sobie tam w tle gra, cześć scen przewijać, zwłaszcza tych z tą "artystką", jak dla mnie monologi otwierające też można odpuścić, głębi żadnej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones