Snowpiercer
powrót do forum 1 sezonu

niestety gniot, słabe aktorstwo, akcja i scenariusz. Im dalej tym gorzej - po 2 ocd. Film dużo lepszy.

Marek84

oceny serialu pokazuja że nie masz racji. Według mnie serial bardzo dobry

Gandzia29

Gdzie niby te oceny to pokazują. Tu średnio, na imdb średnio, na rottentomatoes też szału nie ma. Wiem, że jeszcze dużo odcinków przed nami ale póki co to zwykły przeciętny serial, do filmu mu daleko.

Gandzia29

Jestem przy czwartym odcinku. Akcja toczy się w 3 wagonach. Pokażą pozostałe 998? No dobra, nie jestem wybredny. Niech pokażą 600 hahahahahaha

Marek84

jakby co to zostało 3/4 serialu

Marek84

Na początku też takie miałem wrażenie, zwłaszcza nie pasował mi główny bohater z dredami w ostatnim składzie bez bieżącej wody..ale od drugiego odcinka robi się ciekawiej i powoli niesmak ginie..ale tak to jest jak ktoś obejrzał film i ma inne wyobrażenia.

ocenił(a) serial na 3
Marek84

Ten serial to kino klasy Z. Rzecz kompletnie pozbawiona sensu.

ocenił(a) serial na 6
Marek84

Nie idzie tego wytrzymać, to jakieś dla debili jest. Uwielbiam jak ten murzyn wprost tłumaczy, czego co jest metaforą - najpierw powiedział, że podział w kolei odzwierciedla system klasowy, a w następnym odcinku wspomniał, że zarząd jest jak państwo autorytarne. I jeszcze się cieszy, że jest mądry. I taki ten serial jest, gada oczywistości, a myśli, że zbawia świat swoim intelektualizmem. Normalnie to rozczarowanie większe niż "Siły kosmiczne".

ocenił(a) serial na 10
RipRoy

Po przeczytaniu niektórych komentarzy zamieszczonych na tym forum... nie dziwie się, że momentami autorzy muszą tłumaczyć widzowi co się dzieje na ekranie. Dla niektórych to nie są "oczywistości"... co mnie zasmuca.

ocenił(a) serial na 3
Marek84

Po 3 odcinku dałem spokój, beznadzieja na szynach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones