Snowpiercer (2020-2023)
Snowpiercer: Sezon 1 Snowpiercer Sezon 1, Odcinek 10
Odcinek Snowpiercer (2020-2023)

994 wagony

994 Cars Long 45m
7,5 384
oceny
7,5 10 1 384
Snowpiercer
powrót do forum s1e10

Serial miał słabe odcinki, był mocno naciągany i w scenerii i w scenariuszu, ale sama idea miażdży. Zakończenie w którym pokazano okazało się,że jest drugi pociąg w którym faktycznie był pan W. Nazwali go Supply train, więc w domyśle miał zaopatrzyć Snowpiercera a w praktyce Melanie uciekała przed nim z jakichś powodów. Zdecydowanie świat przedstawiony zasługuje na rozwinięcie. Co się działo przez 7 lat na drugim pociągu? Czy jest więcej tras tych pociągów? W odc 9 pozbyli się kilku wagonów przenosząc je na inny tor poboczny. Może jest cała sieć tych pociągów na Ziemi?

ocenił(a) serial na 10
RadoslawKamil

To ekranizacja komiksu. Nie jest mu do końca wierna ale wykorzystuje większość wątków w nim zawartych.

W komiksie istniało 10 pociągów przemierzających świat.

Martin von Carstein

Nie czytam komiksów. Jeśli pociągów było 10 to przynajmniej serial ma szanse na więcej sezonów :D Chociaż bez Laytona i Melanie to nie wiem czy dało się to oglądać.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

akurat Layton jest strasznie irytującą postacią.

wysokinskidawid1

Jak dla mnie pasował do roli. Fakt to nie napakowany białas z łysą głową :) Specyficzny serial wymagał specyficznej postaci i taką stworzył Layton.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

ciężko jest mi określić jaka ta postać miała być, ponieważ nie miałem styczności z komiksami.

ocenił(a) serial na 8
wysokinskidawid1

jednak według mnie aktor średni.

ocenił(a) serial na 3
Martin von Carstein

Rozwiń proszę temat jak to się potoczyło w komiksach (pierwowzorze jak rozumiem) bo kolejnych 1000 odcinków nie zniosę już to co jest dłuży się nie miłosiernie jak sam snowpiercer. Mdli mnie na samą myśl o kilku następnych sezonach jak to się ma z Klanem, Dynastią czy Modą na sukces.

A zamysł ciekawy więc jak to było dalej w komiksach. W wielkim skrócie?

ocenił(a) serial na 10
Valhilla

W wielki skrócie?

Ludzkość przetrwała, a śnieg zaczął ustępować. ;)
Serial prawdopodobnie skończy się na sezonie 2. Może w sezonie 3 (ale nic o nim nie słyszałem). Historia "Snowpiercera" nie jest aż tak długa, a choć z każdego serialu można zrobić "Dynastię" (czy tam inny "The Walking Dead") to w tym przypadku raczej nam to nie grozi.

ocenił(a) serial na 3
Martin von Carstein

Ok, dzięki :-)

A coś więcej jak sobie przypominasz? Do czego Ci ludzie mrozu? Byli w komiksach ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones