Snowfall (2017-2023)
Snowfall: Sezon 6 Snowfall Sezon 6, Odcinek 10
Odcinek Snowfall (2017-2023)

Zmagania

Sins of the Father 1h 5m
7,9 36
ocen
7,9 10 1 36
Snowfall
powrót do forum s6e10

Szkoda mi Franklina mimo wszystko

ocenił(a) serial na 9
marcin_lendzion

Ja mu kibicowałem do samego końca ale to mogło się skończyć tylko w jeden sposób. Jego matki nie lubiłem od początku i przeczucie mnie nie zawiodło.

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

Skończył jak ojciec

ocenił(a) serial na 9
marcin_lendzion

Świetny finał, tak jak i cały, ostatni sezon. Ogólnie serial jest bardzo dobry, ale wydaję mi się, że mało popularny.

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

Niestety wszystko było przewidywalne. Ale nie powiem też że było tragicznie. Spięte klamrą dokładnie tak to sobie można było wyobrażać. Generalnie serial dobry bo jest w miarę szybkie tempo i każdą stronę dało się lubić. Choć wciąganie KGB to już jest jak na moje przesada.

ocenił(a) serial na 9
HighRisk

Przewidywalne wszystko ? Przewidziałeś że matka Sainta odstrzeli Teddego przy budce telefonicznej?

ocenił(a) serial na 8
AKSORZ

To było akurat słabe. Kompletnie nie rozumiem dlaczego jakikolwiek człowiek miałby to zrobić. Chyba, że Cissy sama zwariowała na swój sposób.

ocenił(a) serial na 9
bonzorek

Poniekąd zwariowała. Przez długi czas była pewna, że Alton nie żyje, potem nagle Teddy jej wmówił, że jednak żyje i może ją do niego zaprowadzić. Gdy przy budce powiedział prawdę to było zdecydowanie za dużo dla jej systemu nerwowego.

ocenił(a) serial na 9
HighRisk

Dlaczego? Przecież KGB faktycznie uczestniczyło w wydarzeniach pokazywanych w serialu.

ocenił(a) serial na 9
marcin_lendzion

To co w finale mnie zaintrygowało to to, że o Saincie czy Leonie wszyscy tak szybko zapomnieli. Gdy Leon z Saintem idą po dawnej dzielni gdzie od czasów ich rządów minęło co najmniej rok, nikt ich nie poznaje i są traktowani jak ziomki z innej planety. Chyba że czegoś nie zatrybiłem i minęło nie rok czy dwa ale co najmniej 5 lat odkąd Saint się stoczył. Swoją drogą Saint – menel został zagrany KAPITALNIE! No i ogólnie w serialu jest wiele smaczków i nawiązań do „czarnoskórej” pop kultury, których pewnie wielu nie wychwyciłem. Co do ostatniego odcinka to scena gdzie na dzielni kręcą film – to mogło być nawiązanie do jakiegoś filmu Spikea Lee ale nie mam pojęcia którego. A co do kibicownaia i żałowania bohaterów to Snowfall jest to jeden z nielicznych seriali w którym byłem zaangażowany w fabułę, kibicowałem różnym postaciom pomimo tego iż wszystkie zasługiwały na ciężkie dożywocie lub kulkę w łeb. Ostatni raz tak wkręcony byłem chyba w serial Peaky Blinders czy Breaking Bed. Serial momentami szedł w stronę narracji „BLM” ale na pewno nie jest stronniczy gdyż w moim uznaniu pokazuje na ile może przy opowiedzeniu tej historii, przemoc, chciwość i niemoralność każdej ze stron.

ocenił(a) serial na 9
AKSORZ

Z tego co pamiętam minęło dużo więcej niż rok :)

KubaLBN92

Nie oglądałem 6sezonu ale jakim cudem saint stałsię jego ojcem jak stracił wszystko co miał możesz mi powiedzieć?

ocenił(a) serial na 9
kacperciesla

Jak Saint stał się jego ojcem? Nie rozumiem.

KubaLBN92

Stał się bezdomnym alkoholikiem

ocenił(a) serial na 9
kacperciesla

A rozumiem. To duży spoiler, na pewno chcesz wiedzieć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones