PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825265}

Smak stokrotek

O sabor das margaridas
7,0 3 019
ocen
7,0 10 1 3019
Smak stokrotek
powrót do forum serialu Smak stokrotek

bardzo dobry serial,

ocenił(a) serial na 7

zacząłem go oglądać praktycznie przypadkiem, a ciężko było się oderwać, serial ma swój klimat i do końca zaskakuje.

robi28b

Zgoda, że dobry i zaskakujący i z klimatem. Podobał mi się, ale oglądałam 3 dni, choć czasu wolnego teraz, w czasie koronawirusa, nie brakuje. To nie jest dla mnie typ serialu, który można łyknąć w 1 dzień, za ciężki, raz że temat, dwa, że dużo gadają. Hiszpański pięknym językiem jest, ale słucha się go ciężej (netflix, z napisami pl.) niż wszechobecnego angielskiego.

ocenił(a) serial na 8
robi28b

Też uważam, że bardzo dobry i dziwią mnie tak niskie oceny. Nie kumam, że Dom z papieru ma tak wysokie noty a ten tak niskie. Powinno być na odwrót choć ten serial ma jedną wadę - zbyt długie odcinki.

ocenił(a) serial na 7
marcinos_77

Witaj, masz rację, jeżeli chodzi o Dom z Papieru to pierwszy sezon był całkiem ok, ale później już tylko gorzej.

ocenił(a) serial na 8
robi28b

Pierwszy sezon znośny, wciągnął ale dalej to już całkowity bezsens. Co do tego serialu, nie oglądałbym go gdybym sugerował się tylko ocenami tutaj, które odbiegają od rzeczywistości.

ocenił(a) serial na 8
robi28b

Bardzo wciągający. Muszę dodać jednak, że serial jest po galisyjsku a nie hiszpańsku

ocenił(a) serial na 9
robi28b

Potwierdzam. Bardzo dobrze się ogląda. Właśnie skończyłam pierwszy sezon i z ogromnym zaciekawieniem biorę się za drugi. Zaintrygował mnie tytuł i pomyślałam "a co tam mi szkodzi", spojrzę. Już po kilku minutach wiedziałam, że to był dobry wybór. Stokrotki okazały się być bardzo wytrawne i smaczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones