PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825265}

Smak stokrotek

O sabor das margaridas
7,0 3 019
ocen
7,0 10 1 3019
Smak stokrotek
powrót do forum serialu Smak stokrotek

Nie no, naprawdę?

ocenił(a) serial na 4

Skąd takie wysokie noty, serial jest słaby, nielogiczny, zachowania głównej bohaterki (pewnie trochę kreowanej na Sagę)- bezsensowne. To wymachiwanie bronią każdemu przed nosem, stosowanie siły w trakcie zwykłej rozmowy, przebieranki - boszeeee. I najbardziej głupawa korelacja ze znalezionym psem (nie mam czasu go oddać), która prowadzi donikąd.

grzybolub

Zgadzam się . Wątek z Dori - nie mam czasu oddać- był głupi., wymachiwania bronią tez było zbyt wiele, nieadekwatnie do sytuacji

ocenił(a) serial na 10
grzybolub

Zachowania głównej bohaterki wynikają z jej chorób psychicznych. Polecam oglądać do końca.

ocenił(a) serial na 4
amaadziaaa

Polecasz? Ja nie oceniam zanim nie obejrzę całości.

ocenił(a) serial na 10
grzybolub

Polecam. Jak to z serialami i filmami nie każdy jest dla wszystkich. W tym bije bardzo hiszpański klimat, a 2 sezon jest jeszcze ciekawy niż poprzedni.

ocenił(a) serial na 10
amaadziaaa

Bo nie widać jakbyś oglądał uważnie do końca

ocenił(a) serial na 4
amaadziaaa

Zjedz snickersa bo gwiazdorzysz. A jak czegoś nie widzisz to trzeba iść do okulisty

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

To miała być cięta riposta? I błyskotliwa? Cóż brokatu zabrakło, a humor przytępiał. ;)

ocenił(a) serial na 9
amaadziaaa

Ja właśnie zaczynam ucztę drugiego sezonu. Ogromnie pozytywne zaskoczenie. Polecam hiszpańską adaptację Cobena "Niewinny". Od razu zaznaczam, że mocny.

ocenił(a) serial na 3
grzybolub

zgadzam się totalnie, choć uważam, że dając 4 przesadziłeś. To jest serial max na 3. Ja sądzę, że scenariusz był pisany po jakiejś imprezie i na zasadzie "napiszcie cokolwiek, wstawimy w odpowiednich miejscach muzyczkę i będzie git". Ja pośmiałem się na maksa, dawno nie widziałem tak lichej produkcji.

ocenił(a) serial na 9
failsafe

failsafe Aż się boję zobaczyć to co uważasz za dobre, skoro ta produkcja jest dla Ciebie licha. XD

ocenił(a) serial na 3
Sylwiaczek666

Hej, kwestia gustu ;-). Musiałem sobie przypomnieć o czym to było... i niestety szybko sobie przypomniałem. Drętwa vel drewniana gra, scenariusza brak, sporo klisz, wszystko pozlepiane jakoś tak na ślinę. Oglądałem na siłę i miałem wrażenie, że twórcy też pracowali na siłę. Ale widziałem, niestety, gorsze rzeczy. W sumie to czy to jest 3 czy 4 to bez różnicy, po prostu zapchajdziura do oglądania przy prasowaniu lub oglądaniu puzzli.

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Nie mogę się zgodzić. Mam wrażenie że widzieliśmy dwa różne seriale. Właśnie biorę się za drugi sezon, a mój apetyt tylko wzrósł. Serial jest intrygujący i wciągający. Pytanie czego się po nim ktoś spodziewa? Moim skromnym zdaniem, machania bronią jest bardzo mało, a jeśli chodzi o przemoc to raczej autorzy pozostawiają wiele dla wyobraźni widza. Za to ogromną rolę odgrywa nastrój i wrażenie, że wchodzi się do coraz ciemniejszego i węższego tunelu. Dla mnie stokrotni są bardzo smaczne, mimo posmaku goryczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones