PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490455}

Skip Beat!

7,8 1 768
ocen
7,8 10 1 1768
Skip Beat
powrót do forum serialu Skip Beat!

Zacznę od końca, czyli od tego, co moim zdaniem w dużej mierze zepsuło wątek miłosny - gdy okazało się, że Ren i Kyoko znali się w dzieciństwie. To było do tego stopnia przegięcie, że przez bardzo długi czas zatruwało mi (tak, aż tak) wszystkie sceny między tymi bohaterami. Przecież kwestię niechęci Rena do Mogami można było rozwiązać "naturalnie", a nie wprowadzać idiotyczny wątek, dzięki któremu Ren nagle przestał ją darzyć aż taką niechęcią. Co prawda w końcowych odcinkach w końcu przestało mnie to aż tak razić, ale i tak uważam, że wprowadzenie czegoś takiego nie miało sensu.

Przeszłość Rena - no właśnie. W jednym odcinku było powiedziane, że kiedyś był bardzo porywczy... I w zasadzie tyle. Nie dowiadujemy się o nim absolutnie niczego, wszystkie jego wspomnienia dotyczą jedynie chwil spędzonych z Kyoko. Tymczasem w jej wypadku przeszłość jest pokazywana cały czas, co pozwala widzowi dużo lepiej zrozumieć bohaterkę.

Zakończenie... No tu już po prostu szkoda gadać :/ Już jakieś trzy odcinki przed końcem zaczęłam się zastanawiać, jak twórcy anime rozwiążą tyle wątków w tak krótkim czasie, ale nie wpadłam na to, że po prostu postanowią niczego nie kończyć :/ Równie dobrze mogli kopnąć widza w brzuch i leżącemu z szyderczym śmiechem rzucić: "Ha, ha, i po co było to oglądać, idioto?" :/

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Trzeba czytać mange :-)
Zdaje mi się nawet że już się tam spotkałyśmy:-)

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Fakt, przeczytanie mangi całkowicie zmienia perspektywę i wszystkie te moje wcześniejsze wątpliwości przestały być aktualne ;) I chyba faktycznie znamy się z komentarzy pod mangą ;)

użytkownik usunięty
Sol89

Czytacie mangę? Możecie zdradzić dalsze losy? Bardzo jestem ciekawa.

ocenił(a) serial na 9

Oj, raczej ciężko to streścić, bo dzieje się masa rzeczy, to co widzimy w anime to ledwie wstęp ;)

użytkownik usunięty
Sol89

Ta...Jak skończyłam oglądać anime to aż mnie krew zalewała! Jak można brać się za coś i tego nie kończyć:/ wrr... i najgorsze jest to, że wiele produkcji jest taka. Bokura ga ita, Fruits basket, Saiunkoku Monogatari, Vampire Knight i wiele innych. Po obejrzeniu tych anime czułam taką pustkę, złość, tyle rzeczy jeszcze nie zostało wyjaśnionych. W Skip Beat zrobili to najgorzej jak tylko można! Mogli zakończyć wtedy, gdy skończyliby kręcić ten film, na jakiejś przemierze np. i jak Sho się wścieka z zazdrości:D to by było znacznie lepsze. Muszę jednak przyznać, że pomimo tego zakończenia anime bardzo mi się podobało. Miałam wręcz taką ochotę obejrzeć ten film z Mio. Bardzo mnie zaciekawił. Kyoko świetnie grała. Najlepsze była scena, gdy Anioł zabijał Demona. No cudo! Teraz oglądam dramę, bardzo jestem ciekawa jak aktorka poradzi sobie z tą rolą. Na razie szału nie robi (aktorka grająca Kyoko, bo drama nawet fajna).

Moim zdaniem aktorka zagrała perfekcyjnie w dramie :D Bo sama Kyoko jest naprawdę trudną (niestabilna emocjonalnie:S) postacią. ^^
Mangę czytam na bierząco - jest niesamowita!:D

ocenił(a) serial na 10

jak chcesz poczytać mangę to zapraszam na centrum mangi tu znajdziesz rozdziały po polsku lub po angielsku jest wiele takich stron ;)

jessyxx

Co do zakończenia, to w ostatnich sekundach ostatniego odcinka był napis: next stage is... więc jakieś plany na kontynuację były, szkoda.

użytkownik usunięty
jessyxx

Właśnie skończyłam czytać mangę i jestem zachwycona! REWELACJA! Chcę więcej rozdziałów:( aż mnie trzęsie, taka jestem ciekawa co się dalej wydarzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones