PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 086
ocen
7,6 10 1 19086
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

tragedia

ocenił(a) serial na 2

Jestem po 6 odcinkach i nie mam pojęcia po co robili ten sequel skoro nie mieli na to pomysłu.... po prostu tragedia fabula na tak niskim poziomie, ze szpital na tvn możne się z tym równać.... porażka......

lukasztm

Nie tylko fabuła, ale i aktorstwo... w ogóle wszystko. Wszystko jest złe. Jestem strasznie zawiedziona. Kompletnie nie rozumiem zachwytów.
I się zastanawiam czy poprzednie sezony też takie były, tylko ja byłam za młoda by to zauważyć... muszę sobie odświeżyć chociaż pierwszy.

ocenił(a) serial na 5
morskooka

Stare sezony były lepsze. Oglądałem niedawno w TV i naprawę chce się to oglądać, nawet jak mnij więcej się pamięta fabułę.

lukasztm

powodów dla których zdecydowali się na sequel jest kilka, a tak swoją drogą znasz jakiś serial o podobnej tematyce który Twoim zdaniem jest lepiej zrobiony? nie chodzi mi tu o kwestię gustu bo akurat w tym temacie nie ma złotego środka, są zwolennicy tj. fani jak i przeciwnicy tej produkcji, dla jednych był to dobry serial dla tych drugich totalna szmata i porażka, od zawsze tak było

Arya_13

Bo my Polacy jesteśmy bezguścia jeden sezon zawala cały serial nikogo nie obchodzi już fenomen sprzed lat serial po tylu latach reaktywuje się i musimy go zgnoić nie ważne że i tak 5 sezon jest lepszy od niektórych seriali ważne że gorszy jest od pierwszych sezonów i jest od razu gównem

Arya_13

Wszyscy krytycy przejmują się błahostkami już nie jest ważne to że są pościgi więzienie i łatwienie Poseidona pierwowzór PB został na swoim miejscu. Lepiej jakby Sara bawiła się z Mikiem klockami lego byłoby lepsze bo tego jeszcze nie było widziałem już komentarze "odgrzewany kotlet". Fan zawsze pozostanie fanem a jeżeli ktoś pisze stek bzdur że poziomem dorównuje szpitalowi na TVN to gratuluje rozumu, albo że to już jest gówno nie serial a wcześniej się nim zachwycał nigdy fanem nie był. Mogłyby wejść nawet jeszcze 3 sezony całe 7 lat co Michael wyciągał ludzi z więzień obejrzałbym i nic bym nie powiedział bo lubię ten serial od samego początku całą tą otoczkę, i dotrwam do samego końca nie hejtując go.

Arya_13

Ja znam lepszy serial tego typu, mianowicie 24 godziny (-;

lukasztm

Więc najwyższy czas obejrzeć szpital a nie PB

lukasztm

Trzeba byc fanem PB, zeby sie spodobalo.

lukasztm

Ino ze to wykonuje "century fox television" matołki jeszcze bydzie 6 sezon!

lukasztm

Wybacz ale z tobą nie zgadzam - Ale to może dlatego nie oglądałem serialu z 2005 roku i nie oceniam jak co niektórzy przez pryzmat oryginału, natomiast jestem 2 dwóch odcinkach i mnie zaciekawił, jestem ciekaw tego dlaczego główny bohater ukrywał się pod nową tożsamością - Wybacz ale gdzie widziałeś takie zagadki w TVN-nowski Szpitalu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones