PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 086
ocen
7,6 10 1 19086
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

uwielbiam ten serial i jestem gotowa na wszystko co mają do zaoferowania w tym sequelu :) nie mogę się doczekać!

ocenił(a) serial na 7
Repulsion

dokładnie. Jeśli ktoś był fanem od początku to jest gotowy na wszystko. Po trailerze wale w gacie czekając. Zastanawia mnie tylko tbag na wolności! Jakieś sugestie?

matleyoshka

T-Bag uciekł z więzienia. Jego wątek (dość krótki, ale jednak) jest pokazany w serialu BreakOut Kings.

ocenił(a) serial na 7
thegreat8

Oglądałęm to ale po tem go chyba złapali? :p

ocenił(a) serial na 7
matleyoshka

Tak złapali go wtedy. Też oglądałam ten odcinek.
Ja tam myślę, że z więzienia raczej nie uciekł (znowu) bo by w garniaku raczej tak nie paradował. Swojego też raczej nie odsiedział, bo wątpię że takiego więźnia by wypuścili po zaledwie kilku latach. Mnie się wydaje, że tu chodzi o coś więcej w jego przypadku. Tym bardzie, że w zwiastunie widać, że przychodzi do Lincolna i wie coś o Michaelu. Każdy kto oglądał wszystkie sezony, dobrze wie, że po "Skazanym..." można się już spodziewać wszystkiego. Mnie się wydaje, że znalazł się ktoś, kto z jakiegoś powodu i w jakiś sposób wyciągnął go z więzienia i dał mu kasę na garnitur i zlecili parę spraw. Chyba wszyscy tu wiemy, że za Michaelem raczej nie przepadał, za Lincolnem również (zwłaszcza po tym jak to mu dali na końcu gumę do żucia na udaną drogę do Fox River), a tu nagle tak po prostu przychodzi do Burrowsa ze zdjęciem i mówi, że jego brat żyje. Mnie też ta jego kwestia bardzoooo zastanawia, ale nie pozostało nam nic innego jak wyczekiwać na pierwszy odcinek. Też jestem zamiłowaną fanką tego serialu. Całe moje dzieciństwo. Też się nie mogę już doczekać. " Prisona" przyjmę w każdej formię. zwłaszcza nowe, emocjonujące odcinki, których nie znam na pamięć, tak jak pozostałe. :D

ocenił(a) serial na 7
cloudy_olive

http://www.eska.pl/cinema/news/36404/skazany_na_smierc_5_sezon_dominic_purcell_w raca_na_plan_-_wyzdrowial_po_wypadku_i_zdradza_fabule

ocenił(a) serial na 7
matleyoshka

O wielkie dzięki.
O wypadku Purcella słyszałam.
Najpierw wielka Firma a teraz terroryści. No ciekawe. Ciekawe co się działo z Michaelem wcześniej zanim trafił do tg więzienia. no i T- Bag. Mam nadzieje, że premiera u nas faktycznie bd w styczniu, a nie później.

ocenił(a) serial na 7
cloudy_olive

Ciekawe jak wyjaśnią jakim cudem przeżył i jak chorobę zwalczył. Tbag chyba tylko gościnnie wystąpi :/

ocenił(a) serial na 7
matleyoshka

No mam nadzieję że jakoś to wszystko racjonalnie wytłumaczą, i nie pominą kompletnie"The Final Break". Nie wiem co o tym wszystkim myśleć ale już nie mg sie doczekać.

ocenił(a) serial na 7
cloudy_olive

heh nie mogą pominąc the final break. To integralna całość z tymi samymi aktorami, więc wątpie! Ale w sumie poruszyłaś ciekawy temat. Ja chcę więcej tbaga bo uważam że to była najlepiej napisana postać w PB do tego robert knepper to dla mnie geniusz aktorstwa.

ocenił(a) serial na 7
matleyoshka

no t-bag to najlepsza postać tg serialu. I najlepiej zagrana (tak samo jak wg. mnie postać Mahona, zwłaszcza w 2 sezonie). Knepper ma w sobie coś takiego, że pasuje do tej postaci. nie wyobrażam go sb jak gra "dobrego". taki skur***yn od początku do końca. Jak sie w prisonie ogląda sceny z nim to aż ciarki się ma, nienawidzi się go, ale jednocześnie czeka na kolejną scenę z jego udziałem. To świadczy o talencie aktora. umie nas przekonać do odgrywanej postaci. Osobiście uwielbiam wszystkie jego teksty i riposty.
Szkoda, że Alexa nie bd. Zajebista postać i to jak się zmieniał przez wszystkie odcinki.
Btw. ciekawe jaką rolę odegra ty,m razem kongresmen Paul Kellerman...

ocenił(a) serial na 7
cloudy_olive

kellerman ma być? Wow! Mahonea szkoda. Fakt William Fichtner swietny jest. Ale Knepper i tak lepszy :p Abruzzi też był dobry :p

ocenił(a) serial na 7
matleyoshka

O Kellermanie dużo razy czytałam, że ma być, ale sama nie wiem czy to faktycznie prawda.
Kocham ten serial i sama nie myślałam nawet że po ponad 6 latach wpadną na pomysł żeby zrobić sequel, zwłaszcza po TAKIM zakończeniu, które swoją drogą, zrobili pięknie. Fajnie, że znowu będzie można zobaczyć dawne ukochane postacie, przeżywać z nimi każdy odcinek i znowu poczuć te emocje. Do tego jeszcze Ramin Djawadi i jego muzyka. Ahh

cloudy_olive

Oprócz tego, że Michael "zginął" w ostatniej serii nic już nie pamiętam:/ Ciąża była, ale reszta...jak za mgłą:/
A kiedyś uwielbiałam ten serial...

Repulsion

Dokładnie. Fani tego serialu będą szczęśliwi nawet jak dupy nie uwierze .Bo liczy się to, że znowu to obejrzymy !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones