PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 093
oceny
7,6 10 1 19093
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

Wiele osób...

ocenił(a) serial na 10

Wiele osób twierdziło, że powrót PB po tylu latach będzie katastrofą, odgrzewanym kotletem :)
Jestem ciekawa ile z tych osób co tydzień wyczekuję kolejnego odcinka :)
Dla mnie ten serial jest po prostu świetny cieszę się, że wrócił po tylu latach :)
Ten serial po prostu przeszedł moje oczekiwania warto było tyle czekać na aż tak świetny sezon :)
Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek :)
P.S Mam nadzieję, że będzie więcej seoznów niż 5 :)

ocenił(a) serial na 10
FeloRPS10

czekałem w tym roku na na 3 produkcje filmowe i serial prison break odkad zostąły zapowiedziane.

Szybkich obejrzałem raz po hindusku , Piratów po rosyjsku natomiast Prison break wciagnął mnie na dobre.

Tamtych filmów nawet nie chce ogladać drugi raz , natomiast przy skazanym bawie się świetnie.

jeżeli podejmujac decyzje o 6 sezonie producenci wzięli by pod uwagę to ile razy dane hasło zostało wpisane do przeglądarki google to jesteśmy w domu. Ja wpisuje je 10 razy dziennie.
Bardzo podoba mi się kontynuacja i jestem gotów nawet na 80 kolejnych odcinków.

JamesWan

przypuszczam, że będzie kontynuacja.. aczkolwiek kiedy to będzie? 2019? 2020?
zanim zbiorą ekipę, nakręca etc..

ocenił(a) serial na 10
19Milena93

Prison Break jest to zdecydowanie mój ulubiony serial, do którego często wracam. Zakończenie 4 sezonu , dla mnie było rozczarowujące. Dlatego wiadomość o 5 sezonie w dodatku z tą samą obsadą - jak dla mnie super. Myślałam, że nie uda im się w logiczny sposób wyjaśnić śmierci głównego bohatera, a jednak i tutaj udało się widza zaskoczyć. Nie mogę się doczekać finałowego odcinka, mam nadzieję że zobaczymy tym razem szczęśliwe zakończenie. Wiadomo, nie każdemu musi się ten sezon podobać, jak dla mnie sezon jest rewelacyjny od pierwszego odcinka. Liczę na kontynuacje i kolejny sezon :)

19Milena93

Dzisiaj premiera ostatniego odcinka. Wiecie może o której zwykle pojawia się odcinek z napisami? Zwykle oglądałem już w czwartek wieczorem lub weekend, ale teraz siedzę jak na szpilkach i mogę do 4 rano czekać na wersję z napisami :/

ocenił(a) serial na 7
dawid3009

Jeśli chodzi o polskie napisy, to bodajże pojawiają się w środy późnym popołudniem lub wieczorem. Zresztą nie wiem dokładnie, nigdy na nie nie czekam bo oglądam tylko z angielskimi (a tydzień później na vod na nc+ ;p).
A angielskie są bardzo szybko, już rano.

ocenił(a) serial na 9
dawid3009

mysle ze ost szybko przetlumacza , czesto tak bylo

mastachaz

lub wręcz przeciwnie, żeby wkurzyć :D

dymas23

Już jest na filiser z polskimi napisami

ocenił(a) serial na 10
dawid3009

Ja już jestem po odcinku :)
Dla mnie zakończenie jest po prostu zajebiste :)

ocenił(a) serial na 9
19Milena93

Mi się podoba i chciałbym zobaczyć kolejny sezon! :)

ocenił(a) serial na 10
Adasko94

Mam nadzieję że będzie ale po tym zakończeniu szczerze wątpie a szkoda ten serial ma potencjał :)

19Milena93

No co mogę powiedzieć. Kocham całą serię, nawet jak to będzie słabe to będę oglądał to z otwartą mordą z zaciekawienia.
Co ja będę robił w środowe popołudnia jak nie będę miał nowego odcinka Skazanego... Chyba trzeba wrócić do Better Call Saul, a po sesji od początku obejrzeć wszystkie Prison Break'i :)

ocenił(a) serial na 10
dawid3009

Ja też na pewno obejrzę od początku tylko muszę znaleźć czas :)

ocenił(a) serial na 5
19Milena93

Kotlet nie tylko jest odgrzebany (oj, odgrzewany) - w pośpiechu. On jest jeszcze i sojowy - z podrobami albo tym (jak mu tam) mom!

ocenił(a) serial na 10
19Milena93

Ten serial jest niesamowity! Pierwsze cztery sezony oglądałem po kilka razy. Dla mnie wszystkie były udane. Po siedmiu latach doczekaliśmy się 5 sezonu i muszę przyznać, że twórcy odwalili kawał dobrej roboty! Jedynym minusem jest to, że jest tylko 9 odcinków :c Rekompensatą jest ostatni odcinek. Świetne zakończenie! Jacob dostał to na co zasłużył, to samo ta blondi.. Szkoda mi Whipa i T-baga..

ocenił(a) serial na 4
19Milena93

5 sezon utwierdził mnie jeszcze bardziej w przekonaniu.... że trzeba było zakończyć PB na sezonie Nr 2.
Jedna wielka żenada....stos bajerów......nie realnych rzeczy.... jezu... ..DRAMAT.
Dobre kino dla dzieciaków..

Pierwsze dwa sezony KLASA..... reszta... DNO !

ocenił(a) serial na 8
19Milena93

Czy to już koniec? 5 sezon i finito? trochę szkoda...fajnie się oglądało:)))

ocenił(a) serial na 2
19Milena93

tyle, że to jest odgrzewany kotlet, w dodatku twórcy pokazali brak szacunku do widza
wiadomo, że to fikcja filmowa i na niektóre nieprawidłowości można przymknąć oko, ale niektóre absurdy to już przesada
w poprzednich sezonach Michael robił wszystko, byle tylko "zwrócić" T-Baga do aresztu, nawet rezygnował z własnego szczęścia, a tu nagle wielcy koledzy XD
kolejna sprawa - w poprzednich sezonach było powiedziane, że T-Bag nie może mieć dzieci
o pracy kamery, od której krwawią oczy nie wspomnę
być może to kwestia tego, że miałem zbyt wielkie oczekiwania, albo po prostu twórcy wypuścili gniota licząc, że ludzie to kupią bo tytuł ma renomę

19Milena93

I jest katastrofą. Tak wielkiego gówna dawno nie widziałem, debilizm pogania idiotyzm poganiający kretynizm. Tfu, nigdy więcej.

ocenił(a) serial na 6
19Milena93

nie jestem zachwycona tym sezonem, tak jak wielu obejrzałam go z sentymentu i żeby zobaczyć jak to wymyślili, mam pewne zastrzeżenia co do postaci T-Baga. Nie rozumiem np po co mu ta ręka, jaką w zasadzie rolę odegrał w tym wszystkim. Najbardziej jednak dziwi mnie jego stosunek do syna, jak dla mnie "starego" Bagwella nie ruszyłoby że zrobił dzieciaka jakiejś przygodnej kobiecie, którą w dodatku najprawdopodobniej zgwałcił. A tutaj nagle troskliwył ojczulek.
Po skończeniu tego sezonu postanowiłam obejrzeć całego PB od początku, żeby przypomnieć sobie świetność tego serialu, zwłaszcza w doskonałym pierwszym sezonie. Muszę powiedzieć, że natrafiłam na poważny błąd, o którym nie pamiętałam, a raczej coś co okazało się być błędem w tym nowym sezonie. Mianowicie w jednym z odcinków drugiego sezonu T-Bag powiedział, że nie może mieć dzieci... chyba twórcy też o tym zapomnieli

ocenił(a) serial na 9
_Alex_96

Jak dla mnie to nie jest błąd - nie wiadomo skąd T-Bag wiedział, że nie może mieć dzieci, to mogło być tylko jego przypuszczenie. Lub też to nie musiał być jego syn na 100% - testu na ojcostwo nie zrobili :P

ocenił(a) serial na 9
19Milena93

To prawda, to zadziwiająco dobry sezon! (moim zdaniem lepszy niż czwarty i trzeci, a może nawet lepszy niż drugi), w życiu się nie spodziewałem, że to tak dobrze wyjdzie :) Może jedynie akcja toczy się trooochę za szybko... można było rozciągnąć na 22 odcinki też :P

ocenił(a) serial na 9
19Milena93

Poczatek był super, mega fajny. Potem... tragedia =/ Ostatni odcinek to kompletna kicha

ocenił(a) serial na 10
19Milena93

Popieram, świetny powrót po latach. 9 świetnych odcinków na, których nie nudziłem się nawet chwile. Dominic Purcell potwierdził, że trwają prace nad 6 sezonem.

ocenił(a) serial na 10
19Milena93

Hej, ile ten sequel ma odcinków? Ja mam 6 i nie wiem czy to całość, a nie chciałbym zaczynać oglądać gdyby się okazało, że nie mam kompletu.

ocenił(a) serial na 8
19Milena93

Wielu ludzi narzeka a mi ten sezon mocno wszedł i przypadł do gustu. Lubię tych wszystkich bohaterów i cieszy mnie mordka kiedy widzę po raz kolejny Scofielda czy T-Baga.
A skoro już wyszedł 5 sezon to chciałbym aby poszli za ciosem i nakręcili 6.

bredny

Mogliby nakręcić, ale minęły 2 lata, więc wątpię w realizację 6 sezonu. Chyba że znowu po latach.

pio73

zapomniałem w ogóle o tym, no z półtora roku temu na socjal mediach prison break dodał oświadczenia, ze pracują nad kolejnym sezonem, majkel i braciak tez potwierdzili to dodając posty :)

ocenił(a) serial na 8
pio73

I cyk, premiera ma być jeszcze w tym roku :D

19Milena93

Mówicie coś o kolejnym sezonie. Szczerze mówiąc to minęły 2 lata, więc trochę wątpię w waszą nadzieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones