PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 086
ocen
7,6 10 1 19086
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

Oglądam tylko dla aktorów, ale uważam, że pogrzebali świetny pomysł na krótką kontynuację. Mam wrażenie, że patrzę na niskobudżetowy serial.

ocenił(a) serial na 6
Mckulas

Takze mam takie wrazenie, i mam pytanie czy ta chaotyczna ciagla praca kamery was nie denerwuje?? Czy w poprzednich sezonach bylo tak samo??

użytkownik usunięty
Mckulas

Cóż, masa nieścisłości i ogólnie niski poziom fabularny spowodowało u mnie duże rozczarowanie Sequelem. Może oczekiwałem zbyt wiele..

ocenił(a) serial na 3

Też oczekiwałam więcej, niestety jest słabo

ocenił(a) serial na 3
Mckulas

W pełni sie zgadzam, słaby pomysł na kontynuacje, słaba realizacja, mam wrażenie, że twórcy poszli w zupełnie złym kierunku

ocenił(a) serial na 6
Mckulas

Seria piąta zrobiona na przymus, mogli się lepiej postarać i zrobić więcej odcinków. Brakowało pomysłowości, elementu zaskoczenia i dreszczyku emocji....szkoda

Calmante

Też uważam że za mało odcinków zrobili, to już nie ten PB co kiedyś za szybko akcja się działa 4 odcinki i po więzieniu 6 odcinek powinien być koniec sezonu ale powinien się znaleźć jako 13 czy 14 chociaż tyle ile miał 3 sezon z Soną.

ocenił(a) serial na 5
Mckulas

Beka, że pod koniec ostatniego odcinka pokazali Abruzziego w celi.
To dopełniło skalę absurdu. Za cały sezon - 5,33.

Jaskier16

Puszczone migawki z 1 sezonu, a tylko dorobili scenę z T-Bagiem. Zawsze to mniej roboty, a szczegóły ... Kto tam na nie patrzy :D

ocenił(a) serial na 5
slawek41

No właśnie, jechanie po bandzie kompletnie - nie wiem po co 'pracowali' nad V sezonem skoro to fabularny gniot.

ocenił(a) serial na 10
Jaskier16

Beka też to zauważyłem gołym okiem mogli se ten urywek darować. W ogóle wszystkie te sceny z Fox river oprócz Jacoba i Bagwella były z 1 sezonu a konkretnie 1 odcinka

ocenił(a) serial na 3
Mckulas

Jak dla mnie to kontynuacja updaku tego serialu zapoczątkowana przez sezon 2, a postępująca z każdym kolejnym. Widziałem wszystkie 4 sezony, i teraz wymiękłem po 2 odcinku tej nowej serii. Normalnie bym to odstawił po 1 odcinku, ale że to Prison Break, to dałem mu jeszcze jeden odcinek, ale nie pomogło. Nic tu się nie trzyma kupy.

Mckulas

Nie rozumiem po co wgl po tylu latach robili 9 ep? pomysł na conajmniej 2 pełne serie a tu pocięty i spłycony scenariusz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones