PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 090
ocen
7,6 10 1 19090
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

i nie rozumiem po co go kręcą skoro 5 sezon zakończyli na 9 odcinku, bo im się wyświetlenia nie zgadzały....... przez co fabuła jest mocno przyspieszona.

czyli co? widzowie znowu proszą twórców i bohaterów o kontynuacje i ci znowu spróbują coś stworzyć? tylko jak to ma mieć ponownie kilka odcinków to ja podziękuje. Dla przypomnienia stary prison break miał po 22+ odcinków na sezon, 3 miał tylko mniej.

I nie ujmuję, bo sequel bardzo mi się podobał.. powiew świeżości, fajnie było zobaczyć tych samych bohaterów co w 2005 roku w 2017 roku i kicha nie wyszła moim zdaniem, pokazali się w bardzo dobrej formie. kilka pytań i przypuszczeń:

*nie było ani słowa o LJayu i Sophii - nie chciało im się ich wpychac do fabuły, która była mocno przyspieszona? albo mieli inne kontrakty w innych filmach.

*Kellerman - gdy T-Bag dorwał go w jego własnym domu po jakimś czasie zjawili się ci dwaj agenci, nie było sceny śmierci Kellermana więc pewnie żyje, tylko czy się z nimi znał? on może być główną atrakcją i koniem napędowym 6 sezonu coś mi się tak zdaje

*Scofield czyli Wentworth Miller jest homoseksualny, gdzieś w wywiadach mówił, że dużo scen ciężko było mu grać, parę lat temu tez sporo przytyl i nie radził sobie z hejtem, myślicie że twórcy mogliby się posunąć do takiego stopnia i zrobić z niego geja i w serialu? to by był suprise XD a tak poważnie ktoś sobie wyobraża na czym miałby polegać 6 sezon i gdzie?

1 sezon - Fox Rivers
2 sezon - Ucieczka
3 sezon - Sona
4 sezon - Firma
5 sezon - Jemen
6 sezon -

po ostatnim odcinku można przypuszac, że... Posejdon żyje, pokazał się też sam dyrektor FBI, który chciał zatrudnić Scofielda... może on... z Mahonem w FBI? Jak T-Bag nie zabił Posejdona w celi to pewnie jacyś ludzie będą chcieli go odbijać, być może wyjdzie... i będzie chciał się mścić na majkelu i reszcie, tylko coś mi się zdaje że to nudne na fabułę do 6. A może majkel będzie chciał odbić t-baga? Widać że zmienił się, widzowie też go bardzo lubią, może przestanie być popychadłem

Mortemignis

Po 4 sezonach już się nastawilem, że to koniec, bo jakby inaczej po tym jaki był finał.
Potem nakręcili ten dziwny serial, chyba tylko po to żeby wskrzesić wiadomo kogo, a teraz mówię - z ciekawości wejdę na forum starego serialu i poczytam z dystastu co o nim ludzie piszą... i dostaję po oczach, że w ma być kolejny sezon :D
Nie wiem czy się śmiać, płakać, smucić czy cieszyć. Niby lubiłem ten serial mimo tych chamskich cliffhangerów i nieprawdopodobnych zwrotów akcji, ale ile można to ciągnąć... chyba do usranej śmierci... a nawet dłużej ; P

ocenił(a) serial na 8
michael__89

pierwszy raz do czynienia z tym serialem miałem jakoś w 2013 roku i jak go konczylem nie do pomyślenia było że może być kolejny sezon, a tu mowa juz o dwóch ;p wtedy też nie rozumiałem logiki seriali zbytnio, dzisiaj jak na to patrzę można wskrzesić obojętnie jaki się chce serial po X latach nawet, łatwizna :)

michael__89

Michael nie przejmuj się. Bardzo dobry serial.

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

A są już jakieś oficjalne informacje na temat 6 sezonu ? A co do dziewczyny Lincolna był krótki epizod w sezonie 5, że się rozstali i on wrócił do starych nawyków, zdecydowanie zabrakło wątku z LJ. Bardzo chciałabym zobaczyć sezon 6, jednak bez Michaela to nie było by to samo tak mi się mocno wydaje i twórcy musili by się bardzo postarać aby uzupełnić tą lukę.

ocenił(a) serial na 8
Adka10

Faktycznie przypomniałaś mi było coś z dziewczyną Linca.

W sumie LJ nie
pasowałby już tam jak dla mnie.. :p miał dużo swoich akcji w poprzednich sezonach ale w 5 no jak dla mnie już nie.

6 sezon z tego co kojarzę już planują od 3? 4? lat a plany z tego co tu ludzie pisali się skończyły jakiś czsd5 temu przez to, ze2 główny bohater czyli Majkel w życiu realnym jest homo i nie ona grsc5 juz5 takich ról

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

I nie chce on grać ról gdzie jest przykładowo w związku z tą Sarą*

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

Szkoda, że nie będzie 6 sezonu. Rozumiem, że aktor jest homo ale powinien rozróżnić graną rolę od życia prywatnego. W moim odczuciu tez nie było dużo scen gdzie się np. całują, a przytulenie kobiety nie powinno raczej stanowić problemu, ale jak pisze to tylko moje spostrzeżenia i nie mam na celu nikogo urazić.

ocenił(a) serial na 8
Adka10

https://www.filmweb.pl/news/Wentworth+Miller+nie+wr%C3%B3ci+jako+%22Skazany+na+% C5%9Bmier%C4%87%22-140176


6 sezon może i będzie ale bez majkela

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

Ja mam kaca po tym serialu i pustkę ogromna więc bardzo bym się ucieszyła na kolejny sezon :) ale bez Michaela to już nie będzie to :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones