PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 086
ocen
7,6 10 1 19086
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

Jej nie wierzę że po tylu latach znów poleci w tv :D Już się do czekać nie mogę :)

Agnieszka_jakubiak567

Jacobs to Ty?

ocenił(a) serial na 5
Agnieszka_jakubiak567

Ja też patrzę na to z niedowierzaniem.. choć w moim przypadku z takim negatywnym. Ten serial zaczął się wybitnie, lecz powinien zostać zakończony po pierwszym sezonie. No, góra po drugim. Niestety próbowano na siłę przedłużać jego sukces w efekcie czego czwarty sezon był już totalnie irracjonalny. Obejrzę piąty i ja, z czystej ciekawości, jednak nie nastawiam się na jakieś wybitne kino..

ocenił(a) serial na 8
flavious

Zakończenie na pierwszym sezonie nie miałoby sensu. Byłoby wiele niedopowiedzeń: dlaczego wrobili Lincolna, kim są ci ludzie którzy go wrobili, czym zajmuje się Firma itp. Gdyby tak zrobili to widzowie narzekaliby, że twórcy zamknęli serial z serią pytań bez odpowiedzi.

dirt16

wtedy byłby to tylko serial o planowaniu ucieczki xd
i byłoby to moim zdaniem bez sensu..

Agnieszka_jakubiak567

I co, kolejny kraj i kolejne więzienie? To jeszcze kilka sezonów dokleją i zmasakrują ten serial. Panowie, dosyć! (ale pewnie kasy nie mają dosyć)

kolega69

serial o więzieniu to gdzie ma się dziać akcja? :D w przedszkolu?

dymas23

Sezon 925 - więzienie na Marsie... hahaha... nie widzisz obłędu?

kolega69

nie nie widzę, to twoim zdaniem akcja 5 sezonu gdzie by miała się dziać?
zauważ, że w tym sezonie to nie więzienie będzie najważniejsze, bo Michael ucieknie pewnie już w 3, góra 4 odcinku, tu głównym tematem jest kraj ogarnięty chaosem i pytanie jak się z niego wydostać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones