Skazana
powrót do forum 3 sezonu

Sezon3

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko ja mam wrażenie, że trzeci sezon jest o wiele lepszy ? Wcześniej ten serial był tylko średniakiem, teraz mnie naprawdę wciągnął

ocenił(a) serial na 8
Zurek002

3 sezon o niebo lepszy niż 2. Za każdym razem czuje rozczarowanie gdy odcinek się kończy i trzeba czekać tydzień na kolejny ;)

ocenił(a) serial na 9
asiczka666

Ja przyznam, że też jestem tego zdania - 1 i 3 sezon są naprawdę dobre. 3 nawet niekiedy lepszy niż 1. 2 sezon był dla mnie męczący, bo ciągle Alicja próbowała pomóc Hani. Teraz sezon jest o tyle ciekawszy, że mamy wątek Hepnera.

Tylko kiedy tę Alicję wypuszczą?

ocenił(a) serial na 6
k63

Patrząc po finale 3. sezonu nieprędko ;).

Zurek002

Zgodzę się , że fabuła wciąga. Znaków zapytania przybywa i pojawiają się nowe wątki ale logika leży. Życie nauczyło mnie , że również pozorne niemożliwości są możliwe ale zobaczymy co jeszcze scenarzyści wymyślą; wątki trzeba domknąć na bank. Również czekam na nowe odcinki.

ocenił(a) serial na 8
Zurek002

Serial wciąga, ale scenariusz jest tak bzdurny że zęby bolą. Nonsens za nonsensem. Jednak jest akcja jest napięcie, jest bardzo dobra gra aktorska więc warto oglądać

ocenił(a) serial na 7
Jaga117

Wybaczamy nonsensy, jest Kulesza

Zurek002

Serial jest poprostu mega

bartek_n1972

Wie ktoś? Będzie 4 sezon?

ocenił(a) serial na 4
Vito_Redsky

Będzie, Ola Adamska już o tym mówiła. Kręcą w jesień/zimę, więc być może już po zdjęciach

Zurek002

Zdecydowanie trzeci sezon jest dotąd najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones