Skazana
powrót do forum 2 sezonu

Czy kiedykolwiek w kinematografii powstała bardziej antypatyczna postać niż Hanna Mazur? Głośno myślę… bardzo ciężko się ją ogląda w każdej scenie.

ocenił(a) serial na 6
izabelakozlowska3

Zgadzam się. Jej twarz, wiecznie ta sama mina, głos...z resztą cała ona i do tego jej głupie zachowanie i bzdurne decyzje. "Antypatyczna" - moim zdaniem, to zbyt łagodne słowo.

ocenił(a) serial na 5
kaja866

Głupie dziołszysko

ocenił(a) serial na 6
Marcin5800

Głupia bo....? Głupi i mocno na wyrost jest Twój komentarz.

kaja866

Kumpla posadzili w wieku 17 lat. Swoje chłop przeżył szególnie pod prysznicem. Jak wyszedł matka wyprzedała sie na adwokata, to temat więźnia nie istniał jak padało słowo cwel to chłopak doznawał rozwolnienia i opuszczał towarzystwo. Teraz ma żnę i dzieci....

ocenił(a) serial na 6
tisoc

Historia tragiczna i smutna. Przyznaję. Kompletnie nie rozumiem natomiast co ma wspólnego z moim komentarzem dotyczącym irytującej gry aktorskiej bohaterki serialu - Hanny Mazur??

kaja866

O obojgu nie można powiedzieć że mają coś wspólnego z więzieniem

tisoc

Dokładnie - mało czytelne jest to co napisałeś, i w ogóle co ma piernik do wiatraka.

kaja866

Wiem ze jest młoda...ale tak głupiej córki dawno nie widziałam. Jej głupota tak mnie drażni że ręce mi opadają.

izabelakozlowska3

Czy poza "M jak milosc", "Klan" i "Na dobre i na zle" ogladalas cos wiecej? :D

ocenił(a) serial na 6
Paszczydlo

Nie, oglądałam tylko te 3 wymienione przez ciebie produkcje. A czemu pytasz?

ocenił(a) serial na 7
izabelakozlowska3

Nie tylko ona, cały sezon jest tak naciągany i irytujący że trzeciego już nie oglądam

izabelakozlowska3

Mnie też rwa mać wkurza

ocenił(a) serial na 7
izabelakozlowska3

Jak najbardziej jestem tego samego zdania. Wgl postać jaka została zbudowana jest sama w sobie straszna. Która normalna dorosła dziewczyna, gdy matka mówi, że załatwi wszystko i zaraz wyjdzie z więzienia i będzie wszystko ok, to idzie na policję żeby się sama do więzienia zamknąć, skoro tak naprawdę nie zrobiła nic złego. Wszystko było w obronie. Plus jeszcze te zachowania wobec matki, która na każdym kroku jej broni, a ta jedyne co umie to pakować się w kłopoty. Już nie wspominając o sypianiu z ojczymem. Sama gra aktorska dziewczyny również nie powala.

ocenił(a) serial na 7
kamila_durma

Może i głupia, ale sexy

izabelakozlowska3

Popieram,najbardziej irytująca postać jaką ostatnio oglądałem.

ocenił(a) serial na 6
izabelakozlowska3

Księżniczka spod klosza na zamku z emocjonalnymi problemami, skupiona na sobie, bo każdy tylko chuchał i dmuchał i nadskakiwał za nią, zbyt tępa by zrozumieć, że ma bliskich, którzy skaczą wokoło niej. Gra aktorska też denna jak holenderskie depresje.

ocenił(a) serial na 8
izabelakozlowska3

Na mnie ta postać działa tak drażniąco że czekam na jej śmierć... Wiem to jestem okrutny xD

izabelakozlowska3

zgadzam się. poza tym "gra" aktorska na poziomie drewna. w każdej scenie ta sama mina, głos bez emocji, tylko dukanie.

izabelakozlowska3

Glupia i na sile tworza dramaturgię, zachowuje sie skrajnie, raz nie chce sie rozebrać, potem sama dla awantury, innym razem chce zfloaic cos, zamiast powiedzieć co to glupio odzywa sie, nie mowi własnej matce nic. To jest kretynSKO napisane by byl DRAMAT!!!

ocenił(a) serial na 5
izabelakozlowska3

Kulesza wrzeszcząca: Hanka! ją przegoniła w rankingu.

ocenił(a) serial na 7
izabelakozlowska3

Jestem po 5. odcinku I sezonu i już nie mogę znieść tej dziewuchy. Jedna z najgłupszych i nielogicznych postaci w polskich serialach.

izabelakozlowska3

Jak ją pokazują to mam ochotę wyrzucić tv przez okno. Jest tak strasznie irytująca i męcząca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones